Cannondale Chase

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
4-5 aydır bulunduğum Amerika'da bisikletsizliğe dayanamadım sonunda aradığım gibi bir bisikleti çok ucuza bulunca ve fırsatı kaçırmadım. Aldığımda üstünde iniş lastikleri ve mekanik frenler vardı ve yakında değiştireceğim onları. Neyse lafı uzatmayayım, işte yeni bisikletim Cannondale Chase...

Kadro: Chase
Maşa: Manitou Gold Label Jump Series
Aynakol: Truvativ Hussefelt ve e-13
Jantlar: Mavic F-219
Fren: Avid Mekanik

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

(link)

Bu linkte de diğer bisikletlerim var.
(link)

Scudo

Güvenç Terzierol

Forum Bağımlısı
Tepki
251
Bisiklet
Salcano
ahh ah :D bayılıyorum bu chaselere...
çok güzel bence böylede güzel arazide ne sürüyür ama bu:D:D freeride parkurunda bence FS olmada bunla bile çok güzel şeyler olabilir:D:D

• Beğen
Tepkiler: -erkan-

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@Bora Alben

Bence de büyük enayilik olurdu :D Ben zaten evde 3 bisiklet var diye sadece onlara parça almaya para ayırmıştım ama dayanamadım bisiklet aldım sonunda:)

Teşekkür ederim bu arada.

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@gvenc

Dediğiniz gibi chase her yere gider :)

@otec

Teşekkür ederim daha iyileri sizin olsun.

memocy

Forum Bağımlısı
Tepki
714
bu bisiklet erkan'ın elinde bambaşka olacaktır emin olabilirsiniz.

• Beğen

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@memocy

Abi sağolasın, doğru diyorsun ama şimdi kararsız kaldım. Bu bisiklete mi yatırım yapsam yoksa yıllardır goemetrisine tepkisine alıştığım Corratec C-1 e mi yatırım yapsam bilemedim.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hayırlı olsun adamım.. Rahat duramamışsın :)

• Beğen

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@d.berkay

Beni biliyorsun kardeşim, ne zaman rahat durdum :D çok sağolasın. Buralardan bir isteğin var mı? İki hafta sonra bir aylığına geleceğim.

d.berkay

Forum Bağımlısı
Tepki
3.046
İsim
Demir Berkay
Bisiklet
Marin
Hoba.. Dur bi düşüneyim:) Mutlaka bulurum isteyecek bişeyler :)
Sen hangi şehirdesin? Ona göre mağazalara bakayım :p

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@d.berkay

New York eyaletinin Çorum bezneri güzide şehri Binghamton dayım :)

• Beğen
Tepkiler: d.berkay

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
@-erkan-

Bence cannondale in kadrosunu kullan ;) chase üzerine istediklerini dizersin. Bide o hand made değilmi :D bence cannondale chase ler şahane kadrolar
Ama yinede corratec yapabilirsin tabi o zamanda chase ine talibim, zaten bir chase kadro alacağım öyle yada böyle :)

• Beğen

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@cedfaruk

Chase güzel kadro ama alışamadım henüz. Corratecin açıları bana daha bir kullanışlı geldi ama sanırım 2,5 yıldır onu kullandığım içindir. Chase tabiki on numara kadro ama bilemedim işte... Belkide Chase yedek kadro ya da bisiklet olarak durur bir kenarda nasıl olsa baya ucuza aldım.

cedfaruk

Daimi Üye
Tepki
100
Ama ucuza almışsın ve satıp kar etmek istersen burda bir kardeşinide sevindirmiş olursun :D ben talibim bi chase alacam zaten satmayı düşünürsen aklında bulunsun ;)

• Beğen

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@cedfaruk

Tamam satmak gibi bir durum olursa ilk sana haber vereceğim

• Beğen
Tepkiler: cedfaruk

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
gold label aaaa :D suana kadar kullanmadigim tek street masasi. argyle nin marzo nun butun serilerini kullandim bi gold label kaldi. bazi sitelerde argyle 409 dan daha iyi olduguna dair yorumlar bile gormustum.
erkan kullanimi nasil masanin. daha once argyle kullandin mi bilmiyorum ama eger kullandiysan farklarini yazarmisin. ne gibi etkenler oluyo? marzodan argyle ye gecerken argyle cok sessiz geliyo ve daha yumusak daha iyi tepen bi masa ama gold label i hic kullanmadim ve en cok kullanmak istedigim masada gold label diyebilirim. 2,1kg lik agirlikla mukemmel bir masa.
hayirli olsun bisikletin bende kanada da p3 aldim gecen ay street bolumunede skate park resimleri koydum. eger bos vaktin olursa skate park resimleri ve bisikletin uzerindeyken resim bekliyorum senden.

• Beğen

-erkan-

Forum Bağımlısı
Tepki
437
@ujur

Sağol Uğur :) Öncelikle maşa bir street maşası için gerçekten hafif ama hafif olduğu kadar da esnemez. Maşada yalnızca tepme ayarı var ama çalışması baya hoşuma gitti. Marzolarda olan ses sorunu bunda yok. Daha önce argyle kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum ama hem hafif hem sağlam hem de iyi çalışan bir maşa :) Benim boş vaktim çok fazla yok olsa bile burada skate park yok :) New York eyaletindeyim ama bulunduğum şehir Çorumdan farksız. Hele bizim okul dağ başında bir yerde hatta arada yerleşkeye geyik falan iniyor :D Bu arada ben sana facebooktan mesaj atacaktım buradan söyleyeyim bari. Eğer sen okulların ikinci döneminde de Kanada da olacaksan birlikte şu Wishtle bisiklet parkına gidebiliriz bahar tatilinde sana uyarsa. Gerçi kıtanın öbür ucundasın ama :)

ujur

Forum Bağımlısı
Tepki
1.215
@-erkan-

ben 1 yil daha burdayim whistler mayista aciliyo ama sen haziran gibi gel geliceksen. haziranin basinda istanbuldan bi arkadasta gelicek benim burda bi turk arkadasimda var dh ci 4 turk whistler i feth etmeye gideriz:D mayista yarisi aciliyo tepelerde hala kar oluyo hazirandada tamamen aciliyo. ben whistler a 120km uzakliktayim 1 saatlik yol. ama sen diger taraftasin. eger gelirsen gelmeden birkac hafta once haber ver. ona gore hazirlik yapariz burdakilerle :D ve firsatin olursa veya etrafta argyle li bir bisiklet gorursen kes onunu hemen at bi tur :D marzo nun dj serisi argyle ye gore berbat. 4x ise argyle den daha rahat calisan bi masa ama cokda farklari yok aralarinda. bende en ust model argyle daha denemedim. 302 var suan bende ama dip vuruyo bilegimi incittim 10 gun once hala hafiften aciyo. bu masada nasil bi masa ise xcm in saglamini dusun hic bir ayari yok:D acilen degistirmem gerek bu masayi. 318 vardi bende onceden o guzeldi sag taraf yag doluydu ve hava gecirmez bi yapisi oldugundan masa dibine kesinlikle vurmuyodu. dibine kadar giriyo hava sikisip bam diye vurmasini engelliyodu o yonden guzeldi. sertlik ayarida vardi baya guzeldi o masada simdiki 80mm ve hic bir ayari yok. 250 dolara ikinci el 2009 model 409 buldum havali olandan babamdan para istiycem eger gonderirse alicam onu. mor mor masayi takicam yesil bisikletime :D

• Beğen