Cannondale Chase 1

Konu, 'Delta Bisiklet' kısmında gurkankas tarafından paylaşıldı.

1. gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    Merhaba,
    elinizde 2009 model cannondale chase 1 modeli varmı ? yaz sezonu içinde bi tane almayı düşünüyorum, fakat bisiklet hakkında değilde kargo, ödeme ve garanti konusunda sorularım var...

1-) bisikletin kargo ücreti kime ait olacak?
    2-)Kadronun garantisi neleri kapsıyor neleri kapsamıyor? Gerçi street bisikleti olması nedeniyle oldukça geniş olması lazım garantinin.
    3-)ödemeyi kredi kartıyla yapacağım, taksit seçenekleri nelerdir ?

2. AhmetN

AhmetN Yeni Üye

bu soruların cevabını delta'nın websitesinden bulabilirsin

gurkankas bunu beğendi.
    gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    evet, kargo ve ödeme konusunu siteden öğrendim, garanti şartlarını merak ediyorum.

4. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Cannondalenin kadrosu ömür boyu garantilidir ;)

gurkankas

gurkankas Onursal Üye

Seviye:
    evet Cannondalenin kadrosu ömür boyu garantili biliyorumda, mesela amortisörlerde yazdığı gibi kullanım alanları dışına çıktığında garanti geçersiz mi oluyor? Çünkü chase kadroların kullanım alanı street/DJ ben bununla kayalık alanlarda yüksek atlayışlar yaparak kullanırsam ve kadroya bir zarar(kırılma - çatlama) gelirse garanti dışı mı kalır? Çünkü bu kırık çatlak kadrolar bildiğime göre ilk önce bi testten geçirilerek sebebi bulunuyor.

6. ulas

ulas Admin

Bisiklet:
    Geotech
    Seviye:
    Hayır garanti dışı kalmaz. Bu tip kadroların kullanım amacı zaten bunun için yapılmıştır. Bir atlamayla kırılacaksa zaten bir işe yaramaz.

gurkankas bunu beğendi.

İlginizi Çekebilir

increase-average-cycling-speed-3.jpg
Sürüşlerimizdeki ortalama hız, ne durumda olduğumuzun iyi göstergelerinden biridir. Yol bisikletine ilk geçtiğimdeki ortalama hız hedefim 25 km/h olurdu hatırlıyorum :) Zamanla daha da yükseldi....
andy-schleck-tour-de-france-2011.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
sporcu içeceği.jpg
Bir çoğumuz hafta içi kısa, hafta sonu 100+ km yol yapıyoruz. Bisiklet ile ilgili her şeye dikkat ediyoruz ama kendimiz hariç. İşte uzun yol alıp laktak seviyesini (hamlama) yüksek tutmak ve...