cannondale chase 1 yardım lütfen

Tepki
15
cannondale chase var kadro alıcam ama açıları nasıl hafifmi sağlammı hiç bir bilgim yok o kadroyla ilgili yardım ederseniz bi açaklamada bulunursanız çok memnun olurum iyi günler ...

Scudo

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
2009 yılında üretimi durdurulan zamanının en iyi street modelleri arasındaki bi kadro, daha önce forumda üst borusu kısa uzun boylular için uygun değil vb. yorumlar olsada, güncel street kadroları ile açıları arasında benzerlik vardır.

Gürkan Karataş

Daimi Üye
Tepki
250
İsim
Gürkan Karataş
Bisiklet
Specialized
@altuğ altınbigi

fabrika verilerine göre 22,6'' kadro uzunluğu var bu da kullanılan en uzun ölçülerdenbiri aslında.

Tepki
15
@Gürkan Karataş

valla kardeşim hiç bilmiyorm bu kadro hakkında ama uğur flan çok iyi kadro dedi alıcam büyük ihtimalle ns bike almaktansa

Tepki
147
bende var 2009 chase 1, kadro kısa kızarkadasıma verdim o kullanıyor. forumlarda bende bulamadım kısalıgı dısında birşeyinden şikayetci olan. boy uzunsa alma bence.

Tepki
15
@selimmerdan

scott ında xs kullanıyorm ama yani bu kullandığım kadroda ufak ns bike almaktansa bunu almayı tercih ediyorm ama açıları nasıl bide hafif mi ?

Tepki
147
detaylarını bakarsın canondalenin sitesinden, benim boyum 173 dizlerim nerdeyse gidona degiyordu hafiflik olarak bulabilecegin en hafif kadrolardan 2010 sedona x11 var bi de bende ikisinide tartım x11 2700gr chase 2050gr geldi.

• Beğen
Tepkiler: Orhan Yıldırım

Orhan Yıldırım

Daimi Üye
Tepki
98
@selimmerdan

abi benimde boy 1.83 babayla anlaştık gerekli görüşmeleri yaptık :D tam alacaktım ,taki boyu düşünene kadar

atakibrahim

Forum Bağımlısı
Tepki
302
Birarlar çok gözde bir kadroydu, fakat Ns,Blackmrkt vb. gibi kadrolar varken chase biraz pasif kalıyor malesef... :)