Cannondale Caad9 Dura Ace

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Ozzgurr

Bence elinizdeki bisiklet teknik olarak harika, tadını alıp onu yenileme vakti geldiğinde fabrikasyon değil siparişle kendinize özel ürettireceğiniz bir bisiklet alın derim :)

• Beğen
Tepkiler: Ozzgurr
Scudo

İsmail ŞEN

Forum Demirbaşı
Tepki
417
Bisiklet
Corratec
3 yaşında he maşallah büyümek ona yaramış :) Çok güzel görünüyor.Tam bir hız canavarı olmuş :) İyi günler kullanmanız dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: Aytaç Biber

F.Ekin

Üye
Tepki
67
Güzel olmuş. Caad 9 da cannondalenin vazgeçemediği bir model. Yol bisikletine başlamanın zamanı gelmiş gibi. Hevesleniyor insan. Super six rival düşünüyordum ama istediğim boyu bulamamıştım.

• Beğen

binRR

Forum Bağımlısı
Tepki
1.979
Çok güzel, ellerinize sağlık, keyifle kullanmanızı dilerim:) bisikleti reel olarak tartma imkanınız oldumu hiç, zira üreticilerin verileri bazen farklılık gösterebiliyor;) lastik havasıydı, gresti derken biraz farkediyor haliyle:)
Colnago yu bende çok beğeniyorum, forumdan miura nick li arkadaşımda var, hatta satıyor o da şu an:) 54 kadro küçük geldi diye:)

• Beğen

Mustafa İçdağ

Forum Bağımlısı
Tepki
3.323
Aytaç Cannondale'in bu son halini görmemiştim, çok güzel.
3T Rotundo Pro yu biyerden gözüm ısırıyor.:)

• Beğen

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@binRR

Bisikletin tüm parçaları tek tek nokta virgülüne kadar reel tartılmıştır zaten. Dikkatli incelerseniz ağırlıkların çoğunun fabrika verilerinden fazla çıktığını zaten görürsünüz.:in:

• Beğen
Tepkiler: binRR

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Mustafa İçdağ

Aklın yolu çoğu zaman bir Mustafa abi:)

Bu arada Sevgili Mustafa ağabeyiminde değerli fikirleri ve yardımları ile çelik bebeğin seçimini tamamladım. Bazı sorunlarla ilgili günler süren anlaşmazlıklara rağmen sonunda İtalya da Tommasini ile anlaştık ve Tecno için siparişimizi verdik:) Bize minimum 8 haftalık bir üretim süresi verdiler, umarız bu süre 10-12 haftaları bulmaz.

İşte siparişini verdiğimiz ve el yapımı oalrak üretilecek kadro, Yakında caad9 u üzecek çelik bebek net rengi ve dekalleri ile:)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs192.snc4/37945_465317953392_746853392_5481078_5322265_n.jpg

Ozzgurr

Forum Bağımlısı
Tepki
1.667
Aytac bu bisiklete muhakkak ayri konu acman lazim. Simdiden hayirli olsun, gule gule bin ama bu 8 hafta gecmez valla, birde kis geliyor evde karsisina bol bol gecip izlersin artik.

• Beğen

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
@Ozzgurr

Öyle böyle değil hemde, içimdeki civcivler kaç köşeye koşuşturuyor anlatamam, 8 hafta 8 ay gibi gelecek bana hiç şüphesiz:)

Not: Bisiklet kadrosu elime ulaşıp diğer ekipmanlarla beraber montaj aşamasına geldiğinde montaj süreci dahil detaylı bir konu açacağım zaten:)

• Beğen
Tepkiler: sonEr´´

Aytaç Biber

Forum Bağımlısı
Tepki
2.201
Arkadaşlar, Tommasini Tecno' ma kavuştuğum için bu bisiklet artık emekliye ayrılmıştır. Kadro setini ve üzerindeki Dura Ace seti satmayı düşünüyorum. Bisikleti henüz dağıtmadığımdan ilanları hemen açamayacağım ama açana kadar ilgilenen olursa bana özelden ulaşabilirsiniz.

http://img835.imageshack.us/img835/5376/tecno8.jpg

sonEr´´

Forum Bağımlısı
Tepki
1.421
Bisiklet
Salcano
steel is real ;D

diavolo

Forum Bağımlısı
Tepki
486
hayırlı olsun, yenisinin resimlerini bekliyoruz

Tepki
13
Cannondale bi başka zaten ona sözümüz yok renk uyumu donanım kadro herşey 10 numara zaten tomassini vs colnago konusunda colnago diyorum da seçiminizi yapmışsınız zaten