Duyuruyu Kapat
Strava 2K
Instagram 5K
Facebook 15K
Twitter 4K

Cannondale C9 handmade. caad mu bu model?

Konu, Yol Bisikleti / Road Bike kategorisinde maliturkel tarafından 9 Nisan 2013 tarihinde paylaşıldı.

1. maliturkel

maliturkel Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    selamlar,

56 cm kadrolu üzerinde c9 yazan (selesinde c4 gidon da c3) bir el yapımı bisiklet aldım.

tur bisikletinden geçtim. yol bisikletleri konusunda fikrim yoktu. bir şekilde bu bisikleti aldım.

ancak nette C9 model için bir bilgiye rastlayamadım.

bilgisi olanlardan destek rica eidyorum.

2. ihtiyar

ihtiyar Bisikletkolik

Adı:
    Bülent B.
    Bisiklet:
    Diğer
    Seviye:
    Cannondale' in C9 kadrosu ve C3 Gidon gidon bogazi var. CAAD sadece Canondale Advanced Aluminium Design karsiligidir.

maliturkel

maliturkel Yeni Üye

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    teşekkür ederim. bir arşiv kaydını da bulamadım.

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-1_9-14-37.png
Şöyle bir hizmet olsa, iyi olmaz mıydı? - Katılacağımız yarış parkurunun tüm detaylarını biliyoruz. Diyelim ki, organizasyon bu parkuru internet sitesinden paylaştı veya geçen yıl bu parkurda...
2015-04-02 15.34.13.jpg
Arkadaslar yaklasik 10 dk once arkadas ile okul cikisi eve gelirken azicik dikkatsizlik ve sov yapma derdinden oturu 10 km ile giderken pat diye yan dustum. Bisikletin gidonunu arkadas tuttu onun...
bisiklet program.jpg
Merhaba, Uzun süredir spor salonunda disiplinli çalışmama rağmen kilo veremiyordum. Kas kütlemi ciddi oranda artırmama rağmen yağ yakma ile ilgili sıkıntılarım vardı. Bu sıkıntının ana kaynağı...