Cannondale 17 inc furio kadro ve headshock

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
merhaba arkadaslar,

ilk sahibi olduğum bisikletimin kadrosunu atık ihtiyac fazlası olduğu ve muhafaza etmekte sıkıntı çektiğim için satmak istiyorum.. suan bisiklet olarak duruyor.

Kadro cannondale furio 17inc. ağırlığını tam olarak bilmiyorum. ancak hafif , kalite ve sağlamlığı biliyorsunuz ki tartışılmaz.
masa cannondale headshock ultra dlr havalı, 80mm rebound ve kilit özelliği mevcut. masanın ağırlığını 1280gr olarak biliyorum. yanlıyorsam düzeltebilirsiniz.
furş takımı cannondale si
yanında orjinal cannondale marka gidon bogazi sele kelepcesi ve borusunu da vereceğim.

kadronun ve yanindaki malzemelerin hic bir kazası, düsmesi yada orjinalliğini bozacak bir sıkıntısı yoktur. masasinda ve arka tekerlek mandallarının sıkıldığı kısımlarda dogal olarak ufak tefek cizikler var :) yani gönül rahatlığı ile satıyorum..

fiyat olarak 1250 ytl düsünüyorum.

aklima gelmişken az kullanılmış yüksek model bir amortisor ya da sağlam ve hafif bir yol bisikleti kadrosu ile takas da düsünebilirim.

bisikletin toplu hali ile resmi

http://i120.photobucket.com/albums/o167/capturemind/100_1220.jpg

cep telefonum 532 226 02 33
buradan, mail yolu ya da cep telefonu aracılığı ile ulaşabilirsiniz.

Scudo

Soner YAMAN

Forum Bağımlısı
Tepki
51
model yılı v.s. hakkında bilgi verebilirmisin ?

bide üst model süspansiyon derken nasıl bişey var kafanda yda ne tarz belirtirmisin ?

saygılar

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
bisiklet 2006 model f800 modeli.

rock shox'ın reba, sid ya da esdeğer fox marka maşa ile mantıklı olacak sekilde takas düsünebilirim. tabii ki onceliğin nakit olması tercihim.

vgulgec

Forum Bağımlısı
Tepki
172
salih hocamla dün akşamdan konuşup anlaşma konusunda büyük olasılıkla anlaştık gibi ...üzerindeki kompenentleri satmayacak ...kendisinin netinde sorun olduğu için bu bilgileri ben vereyim istedim :)

more_speed

Üye
Tepki
4
yine aklınızda bulunsun satarsa alıcıyım frenlere hayırlı satışlarrr

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
2006 model 15.5'' Trek 8500+ Duke race amortisörle takas düşünürmüsünüz? Üstü, altı anlaşılır ;)

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
arkadaslar kadro satılmıştır. ilgilenenlere teşekkür ederim..