Çankırı

emiroglu91

Üye
Tepki
19
Selam Bisikletforum üyeleri Ben aranızda yeni sayılırım. Adım Erdem Çankırı'da yaşıyorum . 17 yaşındayım. 3 aydır forumdayım . Forum Çok yararlı. Bana büyük yararı oldu 21 kiloluk bir bisan Full süspansiyon bisikletim vardı. şuanda sattım ve yakında salcano insomnia alıcam. Bu arada çankırıdan bisiklet severler varsa tanışmak isterim . Ankara'ya da ara sıra etimesguta ve aydınlıkewlere geliyorum . Bu forumu çok seviyorum bu forum benim bisiklete karşı ısınmamı sağladı . işte bölee:):) :)

• Beğen
Tepkiler: Elzem
Scudo

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
Vaayy bee Çankırı haa, merkezde misin? Ben de Bayramören'de çalıştım dört yıl.
Aslen Çankırılı mısın peki?

• Beğen
Tepkiler: emiroglu91

emiroglu91

Üye
Tepki
19
@zeplin.ates

Çankırılıyım merkezde kalıyorum bayramörene de gittim bi kaç kez çankırı merkeze geldin mi hiç çok kücük ama tam bisiklet kullanmalık araziler ve yollar var harika yer ya ben seviyorum buraları

• Beğen
Tepkiler: ateze

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
Acık konusmak gerekırse ben hiç sevmiyorum :( sevemedim yani oraları, sen orda taytla cık bakalım elli kişi laf atıyor :)
Antalya'm gibisi yok valla. Tabi Konya'yı da es geçmemek lazım. :D
Gönül ister ki oralarda da rahatca, cınsıyet ayrımı olmaksızın bısıklete bınılebılsın ama Çankırı için bu çok zor gibi geliyor bana.Ben orda kendimden başka bisiklete bine n kız görmedim ki erkek sayısı da cok cok azdı.
Bayramören'de arazi süperdi, hatta yamaç paraşütü için de çok uygun lakin halkın bakısındaki rahatsızlık verici etkenler beni orda bisikletten uzak tuttu, evden dışarı pek çıkamadım :( Dört yılım heba oldu yani, ama umarım değişir, değiştirebilirsiniz.

• Beğen

emiroglu91

Üye
Tepki
19
:) @zeplin.ates

Benim de Sevmediğim yönelri war çankırının gerçekten haklısın laf atma olayı taytı bırak normal gördükleri kızlara laf atıyorlar. bu çankırı düzelmez ben bu kadarını söyleyim eğer anlayış bekliyorsan az da olsa ılgaz biraz daha medeni. bende 2 bucuk yıldır burdayım ama hala anlayamadım laf atma olayını medeniyetsizlik diyorum ben tek kelimeyle benim için çankırının güzel olan yönü kücük we güzel arazilerinin oluşu çankırıya üni ye gelen bay bayan bile beğenmiyo bi kere başka bi ilden geldiysen seni dışlarlar bile ama bu laf atma huyu geçmez burada bi taraftan çankırının bazı yönleriyle övünürken bazı yönlerinden nefret ediyorum ama bisiklet için arazi arayan arkadaşlara iç anadolu bölgesinden özellikle arazi arıyorlarsa çankırının arazilerini öneririm bilet parası çok değil bazen 5 ytl bazen 8 ytl güzel bsiklet yerleri war

• Beğen

Görkem Kılınç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.682
Ankara ANKA Bisiklet Grubu Çankırıya selam eder...

Ankara´ya gelirseniz yardımcı olabiliriz :)

• Beğen

emiroglu91

Üye
Tepki
19
@Görkem06

a.s ANKA ankaraya sık sık geliyorum muayenelerim var yazında oralarda çalışmayı düşünüyorum görüşme imkanı buluruz umarım . desteğiniz için teşekkürler

deli kadir

Forum Bağımlısı
Tepki
519
ben çankırı kurşunlu'lu yum fakat çankırıyı görmedim... kurşunluya gidip geliriz arada... çankırı'da eskiden bi spor klubü vardı maddi imkansızlıklar yüzünden kapandı... çankırı hakkında dediğiniz şeyleri sanki biraz abartıyorsunuz gibime geliyor... ben ankara'da yaşamama rağmen burda bile cins bakışlar ve seviyesiz insanlarla karşılabiliyorsunuz... bence bikaç kişi için koca şehri zan altında bırakmamak gerekir...

• Beğen

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Vay ve deli kadir tam toprak çıktık senle, ben de Kurşunlu luyum, Bereket köyünden, öyle çok fazla gidip gelmedim, toplsam 10-15 defa gitmişimdir. Az gitmemde köy yaşamına alışkın olmamam bir de yeşilin hiç olmayışı baya etkili. Ama yine de memlekettir yeri ayrıdır. Bahsettiğiniz olaylar hemen her yerde oluyor bunu çankırıya indirgemek yanlış olur. Ayrıca gereksiz şekilde Çankırının insanlarda olumsuz intibası var. Sürgün yeri olarak görülür ki öyledir, bir de 18 19 66 ve elekçi muhabbeti var ki oralara hiç girmek istemiyorum, şimdiye kadar çok çektim bu tür muhabbetlerden, en azından çankırılı olarak biz bunlara çanak tutmayalım diye düşünüyorum.

SerdarAktas90

Forum Demirbaşı
Tepki
547
Hoşgeldin hemşehrim bende Çankırı-Ortalı sayılırım annem orta'lı...Kadir abininde dediği gibi sadece Çankırı değil tüm Türkiye'de var bisiklete ve tayta karşı bir tepki ama belki Çankırı'da biraz daha fazla olabilir...Ama sizler ve bizlerin sayesinde inşallah o da kalmayacak...
Kazasız belasız pedallamalar...

ateze

Daimi Üye
Tepki
297
@deli kadir

Yok hocam hiç abartmıyorum ben, hatta az bile anlattım. Kimseyi rencide etmek istemem, sadece fıkırlerımı soyledım. Yasadıgım dört yılın verdığı tecrube buydu ve bır daha asla o kentın sınırlarına bıle gırmeyecegım dıye yemın ettım. O derece yordu benı o sehır.

emiroglu91

Üye
Tepki
19
@deli kadir

haklısın türkiyenin heryerinde war bu tür insanar sade çankırı değil işte ama bu tür davranışlar burda biras daha fasla

• Beğen
Tepki
1
selamlar herkese şimdi üye oldum bende.. benimde bi bisikletim var whistle mivok 1054v.. inşallah daha iyi günler beni burda beklerr..

Berkant.dogan

Daimi Üye
Tepki
54
Çankırı içi çevresinde ve gerekli zamanlarda tur yapmak için bir bisiklet ekibi arıyorum .. illa ki ekip olmaya gerek yok.. Bisikleti olan ve çankırı'da oturan herkes olur... amaç ise bisikleti hayat biçimine döndürmek eğer çankırıda otuyorsanız... 0 536 386 36 79 aramınızı tercih ederim tanısalım...

Tepki
3
Çankırıda/ Merkez, Grup Aranıyor Bisikleti olanlar veya profesyonel bisikletçiler başka şehirlerden gelebilecek olurlarsa lütfen arasınlar.. 531 919 57 10