Cancellara serbest

Konu, 'Sporcu Odası' kısmında M.Kaba tarafından paylaşıldı.

1. M.Kaba

M.Kaba Forum Bağımlısı

Seviye:
  2. Cem Unden

Cem Unden Onursal Üye

Seviye:
    Contador'la beraber iyi bir ikili olabilirdi .Asıl sorun Bjarne Riis'te mi acaba merak ediyorum. Herkesi kaçırıyor.

7.Etap sonrası Cancellara'nın Vuelta'yı terk edeceğini söylemiştim . Çünkü Cancellara için fark çok açılmıştı ve işler iyi gitmiyordu . Saxobank takımı 2 senedir Vuelta'da dökülüyor. Ayrıca bu tur çoğu için Dünya Şampiyonasına hazırlık antremanı ,bir de TT'de rüzgarın azizliğinden dolayı gelmeyen birincilik herşeyin sonu oldu . Cancellara gibi adam "Palmares" 'inde 150.küsürüncülük gibi bir derece yazılmasını istemez

Takımda bir problem olduğu belli , Saxobank seneye nasıl olacak merak ediyorum .

3. Özgün ÇETİN

Özgün ÇETİN Forum Demirbaşı

Seviye:
    elbet bi takımla anlaşır ama o adam ferdi girsin yine alır tdf tt lerini:)

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-36-24.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
1430320075081-17h1tytotvj9m-630-354.jpg
Her yaş grubuna yönelik güzel tüyolar veren bir Bikeradar makalesi buldum ve elimden geldiğince size iletiyorum :) Bisiklete binmek genç ve dinç kalmanın yollarından biridir. Vücudumuzun yıllara...
2.JPG
Bisiklete yaptığımız faydalı yükseltmelerden biri kilitli pedal. Kilitli pedalın güç aktarmada faydası, çalışmayan bazı kasları da çalıştırarak sadece itme değil çekme kuvvetini de uygulatması,...