Çanakkaleli olanlar bakabilir mi?

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
Eylül başında gerçekleştireceğimiz bir tur sonunda Manisaya otobüs ile döneceğim fakat direk Çanakkaleden Manisaya Metro Turizm'den başka bir firma gitmiyor. Metroyu tercih etmiyorum. Kamil Koç ise Çan ilçesinden kalkıyor, sorum şu; Çanakkaleden Çan ilçesine otobüste bisiklet ile gidebilir miyim? Alırlar mı? Yani yerel otobüsler ile... Soruma özet geçecek olursam. Çanakkaleden Çan'a bisiklete binmeden nasıl gidebilirim. Metroyu hiç kullanmadım bisiklet alıyor mu hiç bir fikrim yok riske atmak istemiyorum.

Scudo

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
@ozalkadir
merhaba kardeş çanakkale den manisaya manisa şirketi sarıkız turizm gidiyor bilgin olsun

Dağhan

Aktif Üye
Tepki
213
Bisiklet
Tern
sanırım alırlar muavine 10 20 bişeyler ver tatlı dille söyle bilet almadan önce git ve otobüsle konuş okey verirlerse öyle al biletini

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@Dağhan
Teşekkür ederim aradım müşteri hizmetlerini alırlar dedi eşyanız çoksa ücret isterler ama alırlar dedi. Alternatif yol buldum gerçi, KamilKoç ile Bandırmaya gidip ordan Manisaya geçebilirim aktarmalı olarak.

sfyksl

Üye
Tepki
6
İsim
Sefa Y.
Bisiklet
Specialized
Bandırma'ya geçip trenle de gidilebilir.

bibisiklet

Daimi Üye
Tepki
402
Bisiklet
b'Twin
@sfyksl
Trene bisiklet ile binebiliyor muyuz?

Bandırmaya tren yokmuş maalesef internetteki bilgiler güncellenmemiş öyle söyledi tcdd