Çanakkale'de bisiklet takımı (kulübü) var mı?

uncass

Üye
Kayıt
1 Nisan 2015
Mesaj
54
Tepki
33
Şehir
çanakkale
İsim
Mustafa
Çanakkale'de yaşıyorum. Onüç yaşındaki oğlumla birlikte kendi halimizde 20-25 km'lik gezintiler yapıyoruz. Oğlumun bisiklet sevgisinden dolayı bu sporu daha bilinçli ve düzenli bir şekilde yapmasını arzuluyoruz. Bu nedenle bir spor kulübü bünyesinde çalışmasının yararlı olacağını düşündük. Fakat Çanakkale'de böyle bir yapılanmanın olup olmadığını bilmiyoruz. Forum üyeleri içinde "Çanakkale'de bir bisiklet kulübü var mıdır?" bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Çok teşekkür ederim.
 
Scudo

Hurol Yoney

Daimi Üye
Kayıt
19 Ağustos 2015
Mesaj
280
Tepki
323
Şehir
Çanakkale
İsim
Hürol
Bisiklet
Diğer
Çanakkale'de bisikletli gezen grup ve gruplar olduğunu görüyorum. Facebook'da bisikletle Çanakkale adında bir grup var. Yine Çanakkale bisiklet topluluğu adında da bir grup daha var.

Kulüp konusuna gelince 18 Mart Stadı'nın Atatürk Caddesi'ne, yani ana caddeye bakan kısmındaki tribünün altında. Bürolar var. Onlardan biri sanırım bisikletle ilgili. Lakin ne zaman açık veya çalışma saatleri nedir ? bilmiyorum.
 
  • Beğen
Tepkiler: Ermy

berktx

Aktif Üye
Kayıt
18 Ekim 2015
Mesaj
181
Tepki
209
Şehir
Çanakkale
İsim
Berk
Başlangıç
2009—10
Bisiklet
b'Twin
Canakkalede oturuyorum haftasonu pazar günleri karşıya geçip tur yapan dağ bisikletlilerini, yol bisikletlilerini bolca görüyorum. Hatta dün esenlerde gezinirken 4 tane bayan antrenman yapıyorlardı, kimsiniz nesiniz diye sorma fırsatım maalesef olmadı. Eğer bu grubu bulmak istiyorsanız ya facebooktan aratın ya da şehir merkezinde diganlar bisiklet var ara sokakta oraya bir sorun onlar tanıyorlardır, bazen kendilerinin çıktığını da gördüm. Facebook üzerinden de diganlar a ulaşabilirsiniz bence
 

uncass

Üye
Kayıt
1 Nisan 2015
Mesaj
54
Tepki
33
Şehir
çanakkale
İsim
Mustafa
@CyclingBird @berktx
Çok teşekkür ederim yanıtlar için. Söz ettiğiniz yerleri araştıracağım. Eğer dediğim şekilde bir kulüp bulursam burada paylaşırım.
 

ilkercom

Forum Demirbaşı
Kayıt
21 Mayıs 2010
Mesaj
447
Tepki
378
Şehir
Çanakkale - Biga
Bisiklet
b'Twin
Biga da var. Ama resmiyeti ne kadar bilemiyorum. 90 km olması tabii zora sokuyor.
 

Doğancan Çetin

Aktif Üye
Kayıt
29 Aralık 2016
Mesaj
147
Tepki
188
Yaş
31
Şehir
Çanakkale
İsim
Doğancan
Bisiklet
Merida
Merhaba hâlâ arıyorsanız eğer Çanakkale Bisiklet Platformunu inceleyebilirsiniz.
 
Yukarı Alt