Çanakkale'de bisiklet kulübü var mı?

Tepki
25
İsim
Doruk
Bisiklet
b'Twin
Belirttigim gibi, herhangi bir klup veya grup varmi uzun yol yapan?

Scudo

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
varol bisiklet ve diganlar bisikletin müdavimleri var. çomü pedal topluluğu var. anafartalar bisiklet topluluğu var. onun dışında bilmiyorum. bisiklet forum veya başka sosyal ortamlarda hiç yoklar neredeyse. bisiklet forum il temsilciliği isteyecektim fakat buradan taşınma durumum olduğu için malesef...

Tepki
25
İsim
Doruk
Bisiklet
b'Twin
@Sinan A.

Kotu olmus ya 14 yasinda oldugumdan dolayi Comunun alacagini sanmam

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
çanakkale konusu bi kaç kez açıldı. havalar düzeldikten sonra tur düzenleyebiliriz sayı tutar gibi.

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
@GhostRider_17

aramızda kalsın, çomü pedal'ın kurulmasında payım büyük ;) 16'sında orada olacağım görüşürüz. sana üye formu veririm.

Fatih EZEN

Aktif Üye
Tepki
195
Bisiklet
Giant
Troya bisiklet grubu var bizim grubumuz, 20 30 kişiyiz iyi havalarda Pazartesi Cuma günü Atın orada toplanıp tur düzenliyoruz (Akşam turu 19:30 da başlayıp 23:00 e kadar sürüyor).

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Fatih EZEN

şehir içinde mi oluyorsunuz ? birde niye sadece akşam turu

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
normalde rotalarımız sürekli şehrin merkezinden taşıyor doğal olarak. sabah 10 gibi başlayıp akşam 6-7 gibi bitiriyoruz.
çoğunlukla derslerimiz 2-3 gibi bitiyor :) ayrıca çalışanlar falan da olur diye fikir amaçlı akşam turları fikrini verdim.

kendi üstüme alındım fafsfas

Fatih EZEN

Aktif Üye
Tepki
195
Bisiklet
Giant
@Sinan A.
çoğu kişi sabah çalışıyor işleri var, eski kordon, yeni kordon, kepez kordon, sahilden dardanos, güzel yalı çamlık çay içilip goy goy yapılır sonra aynı istikametten geri dönülür.

Tepki
25
İsim
Doruk
Bisiklet
b'Twin
Peki yarislara gidiyormusunuz yarin lisans cikartacaktim genclik spordan

alperiyo23

Üye
Tepki
3
İsim
Alper
Bisiklet
Bianchi
Merhabalar ben yeniyim elimde bir bisiklet var 2 hatta birisi bianchi ötekini hatirlamiyorum hem zevk hem de zayiflamak için sabah 6:30 7 gibi spor yapmak istiyorum yaklasik 11 km gidip gelicem bunu ne kadar zamanda gidip gelirim 30dk 40dk vaktim var gelirken depar atarsam anca yetisirim tahminimce..... Yolda surecegim bisikleti markasi şeyi çok onemlimi amortisordur falan ne bunlar olmazsa olmazmi yani

Thorn

Üye
Tepki
68
İsim
Deniz Kaynakçı
Bisiklet
Diğer
bisiklet kulübü var tabikide bir çokta bisiklet grubu var bende senin yaşlarında başlamıştım bisiklet gruplarına katılmaya şuandada 17 yaşındayım pekte büyük sayılmam facebooktan araştırırsan bir çok bisiklet grubuna ulaşırsın ama hangileri tur düzenler bilmem ben tek takılırım genelde sevdiğim abilerimle takılırımm istersen bisiklet gruplarının turlarına katılırım istersem katılmam pek biyere bağlı değilim yani beni facebooktan bulursan sana yardımcı olabilirim çanakkale bisiklet için yaratılmış bir şehir motorlu araç kullanmak çok saçma