Çanakkale-İzmir turu (30 Haziran 2013)

Konu, 'Şehiriçi Gezi ve Tur Makaleleri-Fotoğrafları' kısmında Kemal.Ökmen tarafından paylaşıldı.

1. Kemal.Ökmen

Kemal.Ökmen Yeni Üye

Bisiklet:
    Ümit
    Merhabalar,

Bu gece kuzenim Mehmet'le sabaha karşı 04:00'da Çanakkale'den İzmir turuna başlayacağım. Biraz heyecanlıyım, ilk kez böyle uzun bir mesafe yapacağım. Amacımız 2 günde İzmir'e varmak ama 3 günü bulacak gibi de gözüküyor, bakalım... Dönünce fotoğrafları burada paylaşacağım. Turun bazı kısımlarını canlı olarak http://runkeeper.com/user/kemalokmen/ adresinden yayınlamayı planlıyorum.

(Konuyu yanlış yere açmışım bu arada, silerseniz sevinirim)

İlginizi Çekebilir

IMG20160210221518.jpg
vee karşınızda ilk gıda incelemem. pek inceleme diyemem aslında. ürünümüz bu şirin görünümlü şey. şuan size boş gibi gözüküyor olabilir. çünkü boş. içindekileri ben yedim. tadı karışık meyvalı...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
3-1484682847509-16suife4qphq8-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...