Çanakkale Amaobe Hussar 2007

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında s7evin07 tarafından paylaşıldı.

1. s7evin07

s7evin07 Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Ekim 2010 apartmanın içinden hatta 2 kattan çalındı. Bisikleti gece 12 de bıraktım sabah 08:00 da yerinde yoktu suç duyurusunda bulundum gakat beklendiği gibi bir gelişme çıkmadı. Klasik Amoeba Hussar çok temiz ve güzel bir bisikletti üzerinde boynuz şeklinde siyah elcikler vardı olurda görürseniz

selimseven07@gmail.com veya 555 402 8384 numaralı telefona bilgi vermenizi rica ediyorum...

2. Cahit Türk

Cahit Türk Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    geçmiş olsun kardeşim,umarım en yakın zamanda bulunur. Daha kolay bulunması için;
    -foto ekleyin
    -kadro altındaki seri no vs varsa belirtin
    -internetteki amoeba ilanlarını takip edin
    -şehrinizdeki bit pazarları gibi satılabileceği yerlere bakmayı ihmal etmeyin

3. sadana

sadana Onursal Üye

Seviye:
    Cengizin de dediği gibi resim eklemek en mantıklı yol.geçmiş olsun.Kısa sürede bulunması dileğiyle.

İlginizi Çekebilir

pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
upload_2017-7-17_11-24-32.png
Bisiklet sürüş kaydını Strava'ya, TrainingPeaks'e veya başka bir aktivite takip sitesine yüklediğimizde, özet bilgi ekranında kJ cinsinden bir değer görürüz. Kilojul biriminden gösterilen bu...
tyres.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...