Çanakkale 21 Mart 2010

haluk akalın

Daimi Üye
Tepki
831
@Kamil Yıldız

Sevgili Kamil
18 mart ekibi olarak ve Keşan ekibi olarak bu aşı tutmuştur ki sizler ekipteki diğer arkadaşlarımızıda tanıdıkca bu tutan aşının doğru bir aşı olduğunu
kısmetse hepberaber göreceğiz,en yakın zamanda sizleri buralarda bekliyoruz.
Çanakkaleli tüm arkadaşlara selamlar.

Scudo
Tepki
49
Hakan abi öncelikle dizindeki yaralanma için çok üzgün olduğumu belirtir ve geçmiş olsun dileklerim sunmak isterim.Fotoğraflar ve anlatımın her zamanki gibi muhteşem.Biz 18 mart bisiklet grubu olarak sevgili Çanakkale'mize gelip bizlerle pedal çevirdiğiniz için çok mutlu olduk.Eğer sizleri buradan mutlu olarak evlerinize gönderdiysek ne mutlu bize.En kısa zamanda görüşüp tekrar pedallamak üzere Hakan abi kendinize iyi bakın sağlıcakla kalın :)

Tepki
169
hakan abi ve takımı süpersiniz bisiklet için herşeye değer dediniz ve gittiniz çanakkaleye sizinle beraber pedallamış gibi oldum aslında size çok yakındım o dakikalarda İSTANBULDAYDIM.bir de arslanım (drag) yanım da olsaydı akıverırdık beraber neyse hayırlısı teşekkürler fotolar için ayaklarınıza sağlık yüreğinize içinizdeki o sevgiye ......

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@soothsayer

Teşekkürler, faaliyetlerimizi elimizen geldiğince paylaşmaya çalışıyoruz. Saygılar bizden.

@GÖKSUN ÖZKİRİŞCİ

Yorum ile destek ve katkıda bulunduğunuz için bizler teşekkür ederiz.
Dünya küçüktür, elbet tanışır ve pedallarız.

@ali alper uyar

Beğenmeniz bizi her zaman mutlu ediyor. Samimi ortam ve sıcaklığı paylaştırabiliyorsak ne mutlu bizlere. En kısa sürede pedallayacağız birlikte inşallah. "Geçerken uğramayı" ihmal etmeyin. Saygılar bizden.

@eminozk

Biz teşekkür ederiz bu içten yorumunuz için. Bir gün hepimizin birbirimizi sadece fotoğraflardan değil, canlı olarak tanıyacağı etkinlikler de olacak inşallah. Bunlar hep başlangıç. Sevgiler bizden olsun...

@KAMİL TABAK

Dost

Dost ehli bizim ile hem, Dost burdadır bize ne gam
Yüz bin cehd ederse düşman, Dost mahfili duramaya

Düşman bana nide bile, İşim gücün dost'tan yana
Dost makamı can içinde, Düşman eli eremeye

Kime kim dost kapı aça, Düşmanı elinden kaça
Yunus ağzı güher saça, Değme arif değemeye.

Kamil ağbinin bu sıcak sözleri üzerine Yunus'un Dost deyişi düştü zihnime...

@doğan erdem

Teşekkürler Doğan Hocam, kısmetse bu organizasyonu birlikte yapacağız. Senin soluğun ve katkın olmadan eksik kalır pedallar. Selamlar bizden olsun ve baki olsun...

@kizak

İçten ve her zaman ki nazik sözleriniz için teşekkür ediyorum hocam. Sizinle birlikte pedallamak, doğayı, denizi, yaşamı soluklamak bizi mutlu kıldı. Yaşama kattıklarınızla bizlere örnek olduğunuzu bilin lütfen. Bir bayrak yarışı gibi sizden aldığımız nefesi bir sonraki kuşağa aktaracağız ve böyle devam edecek bisiklet sevgisi. En kısa zamanda bir tekrarını yapmak isteriz bu keyifli pedallamanın. Sıcaklığınız ve içtenliğiniz için teşekkür ederiz.

@Nedret Günaydın

Faaliyetlerimize yorum yapıp bizlere soluk kattığınız için teşekkür ediyoruz. Dostluğumuzu Bisikletforum ile kaynaştırıp pekiştirdik. Bir teşekkür de ona gitsin.

@Ömer Faruk MUMCUOĞLU

Yorum yapan, izleyip okuyan, içtenliğini, teşekkürünü katan herkese bizler de aynı sıcaklıkla teşekkür ediyoruz.
Tuttuğumuz bir aynadır özünde, neyi görürse onu yansıtır.

Geziye "katılman" bizi çok mutlu kıldı, birlikte pedallayacağız bir gün inşallah.

Elimizden geldiğince bisiklet sevgisini ve aslında ondan da öte son zamanlarda genelde dara düşen dostluk-arkadaşlık-yardımseverlik-keyif-doğa sevgisi gibi kavramları paylaşmaya çalışıyoruz.

@CEM ATEŞ

Biz böyle bir yorumu bizimle paylaştığın ve soluğunu bize kattığın için teşekkür ederiz. Dizdeki sorunum gün geçtikçe azalıyor. Bir kaç gün içinde iyice iyileşecek sanırım.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Eren AYDIN

Faaliyetlerimize yorum desteği verip bir anlamda bizlerle birlikte pedal çevirdiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Senin de Çanakkale'li olmandan hareketle şunu rahatlıkla aktarabilirim ki; Çanakkale ve Keşan ekibi çok iyi anlaştı, birlikte keyifli pedal çevirdi.

Rekor konusunu bilemiyorum ama buradaki faaliyetlerimizi üyesi ve yöneticisi olduğum Zirve Dağcılık ve Doğa Sporlarının farklı platformlarında da paylaşıyorum. Misafirler büyük olasılık oradan takip edenlerdir, an itibariyle.

@Erol KOLAS

Bu günü bizlerle paylaştığınız için biz teşekkür ederiz Erol kardeş. Soluğunuzu, soluğumuza keyifle ve içtenlikle kattınız. Büyük-küçük, yaşlı-genç ayrımı yapmadan aynı dostluk çizgisinde pedal çevirdik. Bisikletforum'un birleştirici ambiyansını yaşayıp, yaşattık hep birlikte. Cihan Aksoy Bey'e de buradan teşekkür ediyoruz, ne keyifli, sıcak ve içtenlikle karşıladı bizi. Demli dost sohbetlerinde bulunduk bahar yeşili bahçesinde.
Saygılar ve sevgiler bizden olsun gani gani.

@İsmail YURDAKURBAN

İçtenlikli yorumunuza aynı içtenlikle teşekkür ediyoruz. Dikkatli bir gözlemci olduğunuzu söylemeliyim. Ekiptekiler sadece Bisikletforum'dan tanışıtıkları halde, eski dostlarmış gibi bir arada günü solukladırlar ve hiçbir ön konuşma yapmadan bir anda kendiliğinden grup disiplini içinde pedal çevirdiler. Bunu farkedip, paylaştığınız için teşekkür ediyorum.

Sucuk ekmek konusuna gelince, kesinlikle haklısınız ama buna bir de nacizane koşul eklemek istiyorum: "sucuklar leziz olacak." Bu durumda şöyle bir önerme ortaya çıkacaktır: "Bisikletseverlerin resmi yiyeceği lezzetli sucuk-ekmektir."

@İrfan Aşıroğlu

İrfan hocam, asıl memnuniyet bizlerdedir ki, en yoğun gününüzde bize zaman ayırıp bizlerle pedalladınız. Keyif dolu bir gün geçirdik sayenizde. Birlikteliğimiz ve ortak faaliyetlerimiz kesinlikle devam edecektir. Hepimiz bundan keyif aldık. Dizimin ağrısından dolayı yapamadığımız rampaları da yaparız inşallah, eksik kalmasınlar. Sevgi, saygı ve selamlar bizden...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@Kamil Yıldız

Bu keyif ve dostluk dolu turun en büyük mimarlarından Kamil Yıldız kardeşime Bisikletforum önünde bir kez daha içtenlikle teşekkür etmek istiyorum.

Bu kadar karmaşa arasında bizlere zaman ayırıp birlikte pedallamamızı sağladı. Organizasyon yeteneği, sıkı bir bisikletçi oluşu, bilgi ve görgüsüyle hepimizin hayranlığını kazandı. Ne mutlu kendisini böyle yetiştiren insanlara.

Düştüğümde yanımdaydı, "şu bisikleti üstümden kaldırır mısın?" dedim. Sağolsun, tur sırasında defalarca yanıma gelip durumumu sordu.

Fotoğraf çekmek için koşturup durdu sürekli ve benim makinam düşme sırasında bozulduğu için fotoğraflarını bana verip "kullanabilirsin ağbi" dedi.

Kısacası bir bisiklet sıcak bir dostluğun harcı oldu ki bunu hiçbir rampa ve kompenent ölçemez.

Bizler aslen Keşan'lı olan ve Çanakkale'de tahsilini tamamlayan Kamil Yıldız arkadaşımız ve forum sayesinde Çanakkale 18 Mart Bisiklet grubu ile karşılaşıp faaliyette bulunduk ve bundan büyük keyif aldık.

Kendisine tekrar ve tekrar teşekkür ediyor ve bu bisiklet ve insan sevgisinin her daim devam etmesini diliyoruz.

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@bener kırkkavaklı

Çok teşekkürler, beğenmenize sevindik, elimiz erdiğince gerçekleştireceğiz daha nicelerini inşallah...

@Gürkan ATAR

Çok teşekkür ederim Gürkan, çok naziksin, sağol.
Bizler de sizinle birlikte pedal çevirmekten mutlu olduk. Kesinlikle gönlünüz rahat olsun ki, hepimiz keyifle evlere döndük ve bir sonraki pedallamanın hayalini kurduk. Sizler 18 Mart Bisiklet Grubu olarak çok sıkı bir ekip kurmuşsunuz ve çok iyi pedallıyorsunuz, bunun kat be kat ötesinde de dostluğa ve arkadaşlığa büyük önem veriyorsunuz.
Sizin gibi gençlerin bu sıcaklığı yaşamaları ve yaşatmaları bizleri her daim mutlu kılacaktır emin ol.
Herşey için teşekkürler.

@AHMET KARAASLAN

Bir kahve içimi yaklaşmışsın bize, ne harika, uzanıverseydin bir sağanak, ne olurdu ki, bir bisiklet bulurduk sana. Yoksa "Drag'ım olmadan asla" mı? diyorsun:) Bir daha ki sefere diyelim.
Yorum ve soluğun için teşekkür ediyoruz.
Konya'ya çok selam, sesler ve soluklar duyulmaz oldu son zamanlarda...

@semih24

İçtenlikli yorumunuz için bizler teşekkür ediyoruz.
Karelere alabildiysek sizi ne mutlu bize.

@MEHMET ŞEKER

Bizler de bu yoruma teşekkür ediyor ve bir daha ki sefere birlikte inşallah diyoruz.

varol bisiklet

Daimi Üye
Tepki
297
siz keşanlı abilerimizi ver kardeşlerimizi burada 18 mart bisiklet grubunun içinde görmek bizlere gurur vermiştir sizleri tanımak ve sizlerle azda olsa birlikte olmaz inanın harikaydı herzaman sizleri burada görmek isteriz ayrıca resimler ve anlatımlarda harika olmuş ,biz 18 mart grubu olarak katılan ve emeği gecen tüm dostlarımıza tşk bir borç biliriz

yusufbulut

Üye
Tepki
68
hayatımda ilk defa 18 martta çannakkale'ye gitmiş o güzel mekanları yakından görmüştüm. ancak bişeylerin eksik olduğunu hep hissediyordum. sonra farkettim etrafa her baktığımda bir bisiklet görüyordum fakat hiç pro yada yarı-pro düzeyde gezinen hiç bisiklet dostu görmemiştim. tek tesellim stadyumun yanındaki bisiklet derneğini görmem ve orada fotoğraf çekmem oldu. şimdi sizleri görünce sevindim doğrusu... emeğinize sağlık bu güzel yerleri bi gün bende pedallarım umarım...

Hakan Eşme

Forum Bağımlısı
Tepki
5.778
İsim
Hakan EŞME
Başlangıç
1989—90
Bisiklet
Geotech
Bisiklet türü
Dağ bisikleti
@kaptan vural 74

Sizin yorumunuz da aynı güzellikte, teşekkür ediyoruz. İnşallah bir gün birlikte pedallarız, neden olmasın...

@varol bisiklet

Bizler, 18 Mart Bisiklet Grubuna teşekkür ediyoruz asıl, bizlere sımsıcak bir misafirperverlik sundunuz. Pedal dostluğunun, arkadaşlığın keyfini yaşattınız.

Anlamlı bir gün ve zamanda, anlamlı bir yakınlık göstererek gönülleri fethettiniz. Tüm bunlar için çok çok teşekkürler.

Şahsınız ve geleceğin bisikletçisi oğlunuzla birlikte pedallamak büyük keyifti.

@safir_yusuf

Hiç kuşkum yok ki bu bisiklet sevdası ve azmiyle tüm buraları en kısa sürede pedallayacaksın. Çanakkale'de senin de gördüğün gibi sıkı bisikletçiler var ve sen de onlarla birlikte pedal çevireceksin eminim.

@agnostika

Bizler de yorum için teşekkür ediyoruz. Bir gün elbet bu kutsal yerlerde pedal çeviririz birlikte.

@burak ekemen

Çok teşekkürler, içtenlikli yorumunuz için.

Tepki
223
Hakan abi bu tur gerçekten süper oldu..Uğraşlar boşa gitmeyip çok büyük zevk aldım hele bize Çanakkaleli dostların misafirperverlikleri takdir etmemek elde değil.Hepsine tek tek teşekkür ederim..Özellikle küçük Kamil arkadaşımızada çok teşekkürler..