Çanakkale 18 Mart Bisiklet Grubu

Konu, 'Yerel/Bölgesel Bisiklet Grupları' kısmında efce tarafından paylaşıldı.

1. efce

efce Yeni Üye

Seviye:
    arkadaşlar Çanakkale'de bulunmamıza ve birer bisiklet sevdalısı olmamıza rağmen bir grubumuz yok sanırım... ben forumu baya bi gezdim ama Çanakkale ile ilgili bir grup göremedim... eğer varsa beni de bilgilendirirseniz sevinirim... eğer yoksa ben bu grubu kurmayı düşünüyorum destek verirseniz sevinirim... Ben aslen Çanakkaleli değilim ama şehir merkezinde bisikletler için özel yol bulunan bir şehrin bu forumda bir grubu olmalı bence...:)

Çanakkaleden olsun olmasın tüm bisiklet severler grubumuza davetlidir... eğer toparlanmayı başarırsak grubun ilk etkinliği Gökçeada'da olacak...

Çanakkale geçilmez fakat bisikletlerle geçilir...:)

tüm pedalcılara saygı ve sevgiler, efce....

cihan aksoy bunu beğendi.
  2. Erol KOLAS

Erol KOLAS Kıdemli Üye

Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    katılmayı çok isterim, fakat işten, güçten, dertten, tasadan, gamdan dolayı fırsat buldukça ancak faaliyetlere katılabilirim.

3. Kamil Yıldız

Kamil Yıldız Kıdemli Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ismi olan bir grubumuz, topluluğumuz yok diye duyan da Ç.kale' de bisiklete binen yok sanacak!

Fikriniz yine de desteklenmeli, ama siz etkinlik istiyorsanız bize katılabilirsiniz! Zaten bisiklete gönül veren, sürekli bisiklete binenlerin bu ufacık şehirde birbirine rastlamaması mümkün değil!

Aşağıda verdiğim linkleri bir inceleyin; düzenlediğimiz turlardan bazıları!

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=52315

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=52908

https://www.bisikletforum.com/showthread.php?t=53675

Profilimde mail, msn her türlü ulaşabileceğiniz bilgi var! Ö.m yoluyla da merak ettiklerinizi sorabilirsiniz; yukarıdaki başlıklarda ileti yazan ve konumu Çanakkale olan herkes size yardımcı olacaktır, sadece ben değil... Görüşmek üzere..!

4. mertcan gölge

mertcan gölge Forum Bağımlısı

Seviye:
    iyi vites attırmalar ben eskişehirdeyim her il de böyle bisiklet gruplarının olması çok iyi

5. SametAksuoğlu

SametAksuoğlu Forum Bağımlısı

Seviye:
    Marmara Üniversitesi Bisiklet Kulübü -MÜBİK- işte bu sene ki "18 Mart Şehitler Günü" programımız;

*15 Mart pazartesi istanbuldan çıkacak, 16 ve 17 Mart boyunca günde en az 100 km yapacak şekilde, marmara denizinin kuzeyinden ((buna dağ yollları yani, uçmakdere, şarköy gibi noktlar da dahil)) yol alacağız. 17 mart akşamı eceabat da olmuş olmamız gerekiyor.
    *18 mart perşembe gününüyse resmi törene katılım ve şehitliklerin gezilmesi işine ayıracağız.
    *19 mart cuma gökçeada, 20 mart cumartesi günüyse bozcaadayı gezeceğiz.
    *21 mart pazar bisikletleri otobüslere yükleyerek yeni hafta başlamadan Çanakkale'den İstanbula geri dönmüş olacağız, gönül ister ki dönüşü de bisikletlerle yapalım ancak malumunuz biz öğrencilerin vize haftası başlamış oluyor

yolumuz boyunca bize destek çıkacak, eşlik edecek ve özlellikle biz öğrencilerin kafasında büyük soru işaretleri oluşturan konaklama konusunda kolaylık sağlayacak bisikletseverler hatta bir anlamda vatanseverler arıyoruz.

6. Seyfettin SOYLU

Seyfettin SOYLU Yeni Üye

Seviye:
    bende yen, üye oldum kısmetse bütün etkinliklerinize katılmak istiyorum

7. Selim Siliğ

Selim Siliğ Onursal Üye

Seviye:
    Konunuzu görünce yazmadan edemedim :)

İstanbul Üniversitesi Bisiklet Kulübü ( İÜBİK ) olarak Ege Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi ile ortak düzenlemiş olduğumuz 19-22 Mart tarihleri arasındaki Çanakkale Şehitleri Anma Turu' muzda bize eşlik ederek destek veren ÇANAKKALE 18 MART BİSİKLET GRUBU' na kulübümüz adına teşekkür ederim.

Sağlıklı bol pedallı günler ve kısmetse nice turlar dilerim.

8. Kerem İdikut

Kerem İdikut Yeni Üye

Kamil hocam grup hakkında msn den ekledim sizi kabul ederseniz sevinirim

İlginizi Çekebilir

upload_2017-2-6_15-29-19.png
Bugüne kadar üzerinde hiç durmadığım bir konudan bahsedeceğim: Antrenman yoğunluğu dağılım modelleri (ingilizce kısaltması TID, yani Training Intensity Distribution). TID nedir, ne işe yarar...
pedaling-technique-2.jpg
Bir sabaha karşı makalesinde daha birlikteyiz :D Adeta ince işçilikle yontulmuş bir kuadriseps kası, çoğumuzun hayalidir... Fakat bunu ya profesyonel sporcularda, ya da gerçekten fit durumdaki...
PicsArt_09-19-07.46.46.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...