Çamurluk uyumu

Tepki
0
Arkadaşlar bisiklerime basit bir çamurluk almak istiyorum fakat her çamurluk çift amortisör lü dağ bisikletine uyum sağlar mı yardımcı olurmusunuz.

Scudo

Melih Akdogan

Daimi Üye
Tepki
95
Bisiklet
Geotech
topeak rx aldım o bile tam koruma sağlamadı ucuna eski çamurluğumu kesip ilave yaptım şimdi güzel seviyede.

Tepki
68
(link) ben şu an bunu kullanıyorum fena değil özellikle kullanım kolaylığı olarak çok iyi. İster ön tarafı ister arka tarafı veya her ikisini birden kullanabiliyorsunuz. Yağmur yağmadığı zamanda tamamen sökmeden kenara koyabilirsiniz :)

Tepki
0
Arkadaşlar bu uyum konusunda yardımcı oalcak var mı :D Hee türlü çamurluk oluyormu çift amortisör lü dağ bisikletine .

Batuhan Köksal

Forum Bağımlısı
Tepki
769
Başlangıç
2013—14
Bisiklet
Peugeot
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Malum sömestr geldi, dersaneye giderken otobüse muhtaç olmamak için bir çamurluk edinmem gerekiyor :) Gözüme şu iki modeli kestirdim. Mahalledeki bisikletçiden aldığım çamurluk kendini bile koruyamıyordu bunlar tamamen keser mi çamuru? Fiyatı bundan daha fazla olmayacak şekilde başka önerileriniz varsa beklerim :) (26")
(link)
(link)

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Arkadaşlar merhaba.
29 teker mtb bisikletim için ön arka çamurluk ihtiyacım var. İnternette aradım bulamadım. Nereden temin edebilirim?

İbrahim Aslanhan

Forum Bağımlısı
Tepki
814
Bisiklet
Scott
arkadaşım 29'' çamurluk arıyorsun sanırsam. buyur linki verdim.
(link)

Xraten

Üye
Tepki
5
İsim
Ali Gökhan
Bisiklet
Ghost
Merhaba arkadaşalr bisikletime bir çamurluk almak istiyorum. Tekerklek boyutu 27.5 MTB , şu çamurluk çok hafif ve uygun geldi elinde olan deneyen varsa , 27.5 uyarmı sizce?
(link)