çamurluk sorunsal

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
Selam forum dostlarım bu gün aldığım scott aspect bisikletime çamurluk takmak istedim ön maşa ve lastik mesafesi çok yakın takılmadı maşa üstünden yani o kemer kısmının üstünden takılırmı oradada hareketli bir bölge ve görünüm nasıl olur benzeri sorun yaşayan oldumu yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler

Scudo

Levent Temiz

Daimi Üye
Tepki
96
benim sedonada maşa kemerinin altından geçiyo çamurluk ancak orjinal üretim, sizin takmaya çalıştığınız çamurluk uyumlu bi çamurluk olmalı; bu arada 26 inc darısı başımıza

• Beğen
Tepkiler: guneeymurat

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Hayırlı, uğurlu olsun.. Kazasız belasız, keyifli sürüşler dilerim.. Bir 2008 Scott daha sahibini bulmuş anlaşılan..

Bence çamurluk takmayın.. Çamurluk takınca 50 km/h üzeri hızlarda, hele birde rüzgar ters geliyorsa ciddi denge bozulmaları, yalpalamalar olabiliyor. Eğer üzerinizin kirlenmesinden hoşnut değilseniz, çok sıvı balçık çamurlu ortamlarda yavaş uzun sürüşler yapacaksanız başka.. En iyi çamurluğu bile taksanız çamur yine sizi bulur. Dağ bisikletleri için satılan ön çamurluklar çamurun yüzünüze, gidonunuza gelmesini engelliyor. Paçanızın kirlenmesini engellemiyor. Arka çamurluk da bir ölçü engelliyor.

guneeymurat

Aktif Üye
Tepki
86
@baymineral
baymineral saol iyi dileklerin için görüşmek üzere saygılar...

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
eger alacakan polisport un cross tip leri va...