çamur turu volume2 :D

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
yavaş yavaş hazırlanayım.ama ne ile geleceğime karar veremedim.kızlarım tertemiz yağlı yağlı duruyor.şimdi çamur falan. kim çıkardı lan bu çamur turunu :D:D:D:D:D neyse,yarın sabah beşiktaşda görüşmek üzere.

• Beğen
Tepkiler: Sencer Erkurt
Scudo

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Saat 04:56 ve ben hala ayaktayım.. Sabah karsınızda bır uyurgezer olacak. :D:D:D...

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
Güzel bir gündü. Yağmuru, çamuru sevmiyorum demiştim şu anda bisiklet çamurdan tanınmaz halde. Doğma büyüme İstanbullu olmama ve defalarca ormana gitmeme rağmen bu gün geçtiğimiz yollara ilk kez girdim. Bana göre bu turun tek olumsuz tarafı Ormanın Ayvat Bendi çıkışından Maslağa kadar yolda çok sayıda kamyon olması ve havaya kalkan tozlardan nefes alamaz hale gelmemdi. Maslaktan Gayrettepeye kadar olan bölümde ise özellikle Tem bağlantısını ve 1. köprüyü kullanacak araçların yodan ayrılıp sağa dönüş noktalarında bizim düz gidecek olmamızdan dolayı tehlike yaşamamızdı. Bu yoldan dönmektense boğaz trafiğinin en yoğun olduğu saatte boğaz yolunu kullanmayı yeğlerim. Katılan arkadaşlara teşekkür ederim.
Enverciğim bu böyle olmuyor sabah bir börek yedik onunla bizi akşama kadar koşturdun. İnsanların açlıktan gözü döndü. Sercan yolda gördüğü börekçite saldırdı. Bülentse Karaköyde kendisinden ayrıldığımda sosisli sandöviç mi yesem, döner mi yesem? Hangi büfeyi yağmalasam diye derin düşüncelere dalmıştı. Döndüğümde Allahtan hanım evde yoktu yoksa leğeni kapının önüne koyar temizlenmeden içeri giremezsin derdi. :D
Yeni bir turda görüşmek üzere.

yetkin palgın

Aktif Üye
Tepki
71
@enver avcı

resimler burda yayınlanıyormu yoksa farklı bir siteden mi? bakıyoruz enver

enver avcı

Forum Bağımlısı
Tepki
1.460
Bisiklet
Scott
@yetkin palgın

kardeşim aynı siteden yayınlanıyor resimler.gezi bölümünün altındaki şehiriçi tur resimlerinden bakabilirsin.görüşürüz...

Tepki
15
Büyük Keyif Aldım hepinize teşekkür ederim...ormanın tadını aldım haberim olmadan orman turu düzenlenirse çarşı karısır hocam =)
Orhan abimizinde dediği gibi yoldaki o börekci çöldeki sahra gibi geldi bir an içeri öyle bir giriş yaptım ki adamlar hoşgeldin demeden ne veriyim abi dediler =)
gerçekden çok keyifliydi tekrarlanmasını önemle arz ediyorum yetkililere :D
eve döndükten sonra maşam kilitlenmiş haraket edemez olmuştu artırıcılar allaha emanet söküp bi güzel temizledim gıcır gıcır oldular =)

Orhan Kılıç

Forum Bağımlısı
Tepki
2.263
@Sencer Erkurt

Sencer sen ayrılırken vedalaşamadık. Sizi o halinlinizle (bisiklet ile beraber) tramvaya aldılar mı? ben bisikleti depoya bıraktım ve bu gün hiç fırsatım olmadı temizlemeye. Çarşamba veya perşembe zaman bulabileceğimi umuyorum. Aslında sadece ön ve arka attırıcılar ile zincir ve rubleyi temizlesem yeter nasılsa bir dahaki turda yeniden aynı hale gelecek. Bir dahaki sefer tempoyu biraz daha arttırıp Karadenize de çıkalım. :D

Tepki
15
Hiç sorun çıkmadı abicim tramvaya binerken ama yolcular belediye çukuruna mı düştün dediler =) bi süre sohbet ettik...karadeniz turu gözüm yemiyor valla abi çekmek zorunda kalabilirsiniz =)

Cool_uzak

Forum Demirbaşı
Tepki
544
Bisikletimi kurtarmak için hareketa başladım. Voltran'ı tekrardan oluşturacağız. :in: :Skull-175

Orhan dede bloguna da bakıyorum birazdan. Ben mesajı yazarken resimler yükleniyor. YEŞİLGÜL dedeler sizi ..Evet evet!!.. Sen ve İlhan dede :D...

Bloguna baktım Orhan dede ve bu mesaj için düzenle seçeneği hala açık iken buraya yazayım istedim. Siz iki dede süpersiniz ya. Çok güzelde bir tur olmuş fotoğraflarda harika.. Birde gülümse arada bir fotoğraf çekilirken genç... Eğlendiğini anlarız. Ne bu ciddiyet? Olmaz böyle.. :D:D:D:D