Campagnolo Scirocco C17 mi FSA Vision TriMax 35

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,
2018 yılından bu yana yapılan yorumlar ve incelemeleri gördüm. 2100gr ağırlığında ki stock jantlarımı değiştirme vakti geldi.
Öncelikle bizzat görüştüğüm yardım aldığım @CeCeKa ve sayfada incelemelerde bulunan herkese, @Vedat_Çakar bey'e teşekkürlerimi iletmek isterim.
Vision Trimax jant setinin an itibari ile fiyatı 5290 lira. Altından daha hızlı değerlenmiş mübarek. Ben tercihimi Vision janttan yana kullanıcam. Soruma gelecek olursak; Vision Trimax ve Vision Team 35 Comp. arasında ne gibi fark var. Comp. modeli Türkiye için 2120 lira civarında.
Kullananlar bu hususta yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.

Scudo

Cycoholic

Offline.
Tepki
286
İsim
Celâl Y.
Başlangıç
2010—11
Bisiklet
Diğer
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@alisirin teşekkür ederim şimdi gördüm Ali bey. Wiggle'da sanırım aynı rakama denk gelecek gibi. Türkiye fiyatları çok fazla.

• Beğen
Tepkiler: BarkinD

Semih Cavdar

Forum Bağımlısı
Tepki
7.015
İsim
Semih
Başlangıç
1988—89
Bisiklet
BMC
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Selamlar,
2018 yılından bu yana yapılan yorumlar ve incelemeleri gördüm. 2100gr ağırlığında ki stock jantlarımı değiştirme vakti geldi.
Öncelikle bizzat görüştüğüm yardım aldığım @CeCeKa ve sayfada incelemelerde bulunan herkese, @Vedat_Çakar bey'e teşekkürlerimi iletmek isterim.
Vision Trimax jant setinin an itibari ile fiyatı 5290 lira. Altından daha hızlı değerlenmiş mübarek. Ben tercihimi Vision janttan yana kullanıcam. Soruma gelecek olursak; Vision Trimax ve Vision Team 35 Comp. arasında ne gibi fark var. Comp. modeli Türkiye için 2120 lira civarında.
Kullananlar bu hususta yardımcı olabilir mi?
Teşekkürler.
2 bin liranin biraz üstünde burada. Ülke dışına kargo yapmıyorlar ama almak istersen yardımcı olurum eline ulaşmasında. Boşuna dünya kadar para ziyan etmene gerek yok. Bu arada son 1 set kalmış ellerinde.

(link)

Vedat_Çakar

Daimi Üye
Tepki
446
İsim
Vedat Çakar
Başlangıç
2007—08
Bisiklet
KTM
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba Arkadaşlar
Erdoğanlar bisikletten alınma kutusunda trimax 35 var bir arkadaşımda fiyatını 3500 diyor ancak bir ikram yapabilir diye düşünüyorum satın almak isteyenler bana yazabilirler iletilim kurmanızı sağlaya bilirim.

• Muhteşem
Tepkiler: Özcan