Satıldı Campagnolo Carbon Integrated Gidon...

Konu, 'Yol Bisikleti İlan Arşivi' kısmında Tolga Tunçel tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Tolga Tunçel

Tolga Tunçel Forum Bağımlısı

Seviye:
    Yeni topladığım bisikletime montaj yapılıp yaklaşık 25 km kadar kullanılmıştır.Farklı bir gidon kullanmayı tercih ettiğim için satılıktır. Farklı kullanmak istememde renginden dolayıdır. 42 x 110 cm ebatındadır. Ağırlık olarak 450 gr civarındadır. Herhangi çizik ve problemi bulunmamaktadır. Yeni almak isterseniz yaklaşık 400$ civarındadır. İhtiyacı olan arkadaşım için gerçekten temiz ve nadir bulunabilecek parçadır.

*Kargo alıcıya aittir.
    *Takas düşünmüyorum.
    *Taksitli satış için görüşülerek karar verilebilir.

Fiyat ; 450 TL...:eek: :eek: :eek:

İletişim için; 0 532 204 96 14 veya togy75@hotmail.com 'dan ulaşabilirsiniz.

İlginize teşekkurler...

İlginizi Çekebilir

PicsArt_09-19-07.47.23.jpg
[ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] [ATTACH] Merhabalar herkeze Bu gün size bu işlerde acemi olan birisi olarak kendi kafama göre yapmış oldugum tarifi anlatmaya çalışıcam ilk defa...
froome.png
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.