Çalıntı SPD

S26

Forum Bağımlısı
Tepki
1.453
Bisiklet
Amoeba
Bulunması biraz zor diye düşünüyorum ama özellikle Eskişehir'deki arkadaşlar bir yerlerde elden veya online olarak denk gelirse, beni bilgilendirirseniz sevinirim...

Olay şöyle; eve hırsız(lar) giriyor ve çeşitli eşyalarla beraber SPD ayakkabılarımı da çalıyorlar. Ayakkabılar siyah üzerine beyaz renkli Northwave Sparta modeli 43 numara. Kalleri de üzerindeydi. Kallerin modeli SM-SH51 olması lazım. PD-M540 pedallarla birlikte gelmişti. Kal rengi simsiyah veya metalik değil, biraz küflü gibi kahverengimsi duruyor. Ayakkabılar sıfıra yakın durumda.

Aşağıdaki fotoğraf her ne kadar temsili de olsa ayakkabılar aynen aşağıdaki gibi. Tabanlarda malum, kullanıma bağlı bazı ezikli çizikli hatlar mevcuttur.

https://www.deltabisiklet.com/modules/catalog/products/pr_03_2458_max.jpg?rev=1410523584

Hani olur da denk gelen olursa müdahale edip de hayvan(lar)ı ürkütmesin mümkünse. Ayakkabı haricinde 1-2 manevi değeri yüksek malzeme var, polis eşliğinde yakalamak istiyorum. Gerekli kayıtlar, bilgiler ve izler kendilerinde var zaten.

Scudo