Çalıntı SPD

Konu, 'Kayıp-Çalıntı İlanları ve Duyuruları' kısmında S26 tarafından paylaşıldı.

1. S26

S26 Onursal Üye

Bisiklet:
    Amoeba
    Seviye:
    Bulunması biraz zor diye düşünüyorum ama özellikle Eskişehir'deki arkadaşlar bir yerlerde elden veya online olarak denk gelirse, beni bilgilendirirseniz sevinirim...

Olay şöyle; eve hırsız(lar) giriyor ve çeşitli eşyalarla beraber SPD ayakkabılarımı da çalıyorlar. Ayakkabılar siyah üzerine beyaz renkli Northwave Sparta modeli 43 numara. Kalleri de üzerindeydi. Kallerin modeli SM-SH51 olması lazım. PD-M540 pedallarla birlikte gelmişti. Kal rengi simsiyah veya metalik değil, biraz küflü gibi kahverengimsi duruyor. Ayakkabılar sıfıra yakın durumda.

Aşağıdaki fotoğraf her ne kadar temsili de olsa ayakkabılar aynen aşağıdaki gibi. Tabanlarda malum, kullanıma bağlı bazı ezikli çizikli hatlar mevcuttur.

Hani olur da denk gelen olursa müdahale edip de hayvan(lar)ı ürkütmesin mümkünse. Ayakkabı haricinde 1-2 manevi değeri yüksek malzeme var, polis eşliğinde yakalamak istiyorum. Gerekli kayıtlar, bilgiler ve izler kendilerinde var zaten.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-4-29_9-12-48.png
Antrenmanları kayıt altına alıp bir program çerçevesinde performansınızı takip ediyorsanız, web üzerinden online hizmet veren analiz sitelerini mutlaka duymuş olmalısınız. Örneğin TrainingPeaks...
20150423_155512.jpg
Merhaba arkadaslar, bugun 2 saatlik bi antreman yaptim 110-140 arasi gezindim nabzim sona dogru zorladim kendimi zamana karsi moduna gecip sonrada sprint attim hesaplarimag ore max. Nabzim 199...
Fabian-Cancellara-aero-position-2.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...