çalıntı ihtimali sedona 241

Scudo

sarkihalindekal

Daimi Üye
Tepki
132
İsim
VOLKAN ÖZKURT
Bisiklet
Salcano
Biri altına ''nerden çaldın'' diye yorum yazmış:) İnşallah çalıntı değildir, çalıntı ise de inşallah sahibi bu ilanı görür ve bisikletine kavuşur... Emeğine sağlık Şevket.

Tepki
10
ilk aklıma gelen soru sahibinden gibi get ilan seçeneği olan bir sitede ayriyetten ilan verilip verilmedigi aklıma takılan diğer konularda sırasıyla şöyle

1 acele satılık olduğu söylenmiş eğer çalıntı ise bir an önce elinden çıkarmak istiyor olabilir hadi bu ihtimali es geçelim

2 ayna kol diyeceğine pedal demiri yazmış
3 ve tabi konuyu açan arkadaşın dikkatini çektiği gibi fiyatı neden bu kadar ucuz
4 son olarak fotoğraf kalitesi

aziz otkur

Forum Demirbaşı
Tepki
177
Bisiklet
Bianchi
modelini bilmedigini patenle takas ettigini söylüyor çalıntı olabilir

Şevket Akça

Daimi Üye
Tepki
206
Bisiklet
Kron
bu kadar çabuk elden çıkartmak ve acemice ihtiyacı olan parayı istemesi kıllandırdı.

Süleyman Çakır

Aktif Üye
Tepki
107
Bisiklet
Corratec
Çalıntı malzemeyi, yakalanmasının % 100 garanti olduğu Sosyal Medyada satacak kadar salak bir hırsız var mıdır bilemiyorum. Genelde bit pazarlarında satarlar çünkü.

Ahsen Okyay

Forum Bağımlısı
Tepki
588
Bisiklet
Dahon
Profilinide biraz inceledim
Birde satisin altina yazilanlari bana cok calinti hissi vermedi. Acemice yazilmis bence. Cocuk bisikleti birinden almis o heyecanla hemen satayim patene cevireyim dusuncesi var. Klasik mutluluk heyecani gibi. Birde bisiklet oyle cok fazla iddiali yada guzel bir bisiklet degilki? 24 jant donanimida alt seviye olan bir bisiklet. Cocuk 50 60 tl gibi dusuk fiyat yazmiski cabuk satilsin diye gibime geldi. Cocugun bisiklet dunyasiyla alakasi yok sanki. En dogrusunu yine cocuk bikir tabiki:) umarim calinti vs degildir dusunulenler gibi

• Beğen
Tepkiler: Murat Cömez