[Çalıntı] Cube LTD 29 17'' Avcılar/İstanbul

T

tylnzgrkls

Misafir
03.02.15 tarihinde apartmanın kapısı açık unutularak çalınan bisikletimi arıyorum bi' çare burada da paylaşayım dedim. Alalı bir sene olmadı. Polise gittim pek ilgilenen olmadı işi yokuşa sürüyorlar. Bisikletçilere gittim bi' umut. Son olarakda burası kaldı. Nerelerde bulunabilir? Çalanlar ne yapar yardımcı olursanız sevinirim. Gören veya bulan olursa:
İLETİŞİM : 0531 289 72 31
NOT : Gerçek fotoğraf eklemeye çalışacağım. Üstünde sadece siyah bir suluk ve saati vardı(Cube).
(link)

Dosyalar

Scudo

r.ezk

Forum Bağımlısı
Tepki
494
Bisiklet
Cube
çok geçmiş olsun, zor bulmak...
:(

Ardaa

Daimi Üye
Tepki
384
İsim
Arda
Bisiklet
Specialized
Çok geçmiş olsun... aklımda istanbul avrupa tarafında görürsem mutlaka haber veririm.

Kara Kartal

Daimi Üye
Tepki
276
İsim
Mehmet
Bisiklet
Merida
Geçmiş olsun, memleket öyle bir hale geldi ki ufak bir dalgınlık çok pahalıya mâl olur

Quatro16

Daimi Üye
Tepki
79
İsim
Alfa Romeo
Başlangıç
1963—64
Bisiklet
Salcano
Geçmiş olsun güzel bisikletmiş..... :/

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Hocam polisten falan hiç ümit bekleme, tek çare bisiklet sever arkadaşlar bazen çalıntı ilanlarına bakıp göz gezdirmeleri ve hayırlarına haber vermeleri, buda çok düşük bir ihtimal ama başka hiçbir yolu yok, bende cube cross pro bisikletimi çaldırdım 4000 tl ye mâl olmuştu ama maalesef çalındı, kimse başıma gelmes demesin hırsızlar ülkemizde hukuk açığını çok iyi tespit ettikleri için çok rahat ve istedikleri gibi hareket edebiliyor

BeyazKin

Üye
Tepki
32
İsim
Ercan YILDIZ
Bisiklet
Merida
Çok Geçmiş olsun böyle olaylarla karşılaşmak gerçekten üzüyor insanı inşallah bulursunuz

LeventK.

Daimi Üye
Tepki
84
Bisiklet
Mosso
geçmiş olsun umarım bulunur..

ayhandeniz71

Aktif Üye
Tepki
560
İsim
Ayhan Deniz
Bisiklet
Whistle
geçmiş olsun hayırlı bir sonuç çıkar inşallah abi ben apartman kapısına güvenmem kendim bodrumu bi güzel temizletip oraya bırakıyorum hergün oraya girip çıkıyorum artı kapıya çift asma kilit taktım.

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
Aslında bulunma yolu var arkadaşlar size söylüyorum. Bu bisikletleri çalan çeteler belli. Hep aynı kişiler bu işin proları. Bisikletleri bisikletçiye satanayacaklarını biliyorlar o yüzden hepsinin istanbulda toplanıp çalıntı bisikletleri sattıkları bir yer var. Orada 1000 liralık bisikletleri 50,60 liraya satıyorşar. Ama neresi olduğunu bilmiyorum. Eğer orayı bulursanız (bisikletçilere sorun biliyorlar ) . Kendi bisikletinizi tekrar para karşılığında satın alırsınız yarın gidin bisikletçiye sorun çalıntı bisikletler nerede satılıyor diye

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato
T

tylnzgrkls

Misafir
sağolun bizde ümit ediyoruz belki bulunur
@Yiğit Alp Okyaylı

Denemeye değer zaten bizim buralarda da öyle bir yer varmış çarşamba günleri 5-6 arası pazar gibi bi' şey açılıyomuş gidip bakıcaz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
Geçmiş olsun. çalınan bisiklet malesef :kötü: geri gelmiyor.

Evde buzdolabında soğuk su varsa içmeni tavsiye ederim,

Chucky-1

Daimi Üye
Tepki
54
Bisiklet
Diğer
inşAllah bulursunuz benim gözüm ilişmişti forumdaşlar kendi bisikletlerini paraylan tekrar almıştı. bulursanız bizlede paylaşın. Bana çingene işi gibi geliyor. Paraya ihtiyacı olan hırsızlar Türkiyede bisiklet çalmazlar. Bundan sonrada boru içine ya da suluk altına konan gpslerden alabilirsiniz bu sizde aşırı güven verir. Bulunmasıda imkansızdır. Eğer intikamı seviyorsanız elinize sopa alıp dövmek ya da topluma bizlere yararlı olayım derseniz sürekli çaldırıp polisle olay yerini basarak bu çingeneleri içeri arttırabilirsiniz ya da sürekli yakalattırarak manevi zarar tazminatı açarak gelir kaynağı sağlayabilirsiniz şahsen ben ilk sopayla döver sonra polise haber verirdim bulduğumda böyleydi der tazminat açar parasını alırdım:))

@ALıKanxS
Bence böyle düşünmeyin moral kırıcı olabilir bu yazdığınız. Çünkü hala arama aşamasında ve bulunma ihtimali var bence yüzde 1 bile olsa değmez mi? Dediğimi yapın başarılı olmanız gerekiyor ben sonradan öğrendim çalındıktan sonra ondan uğraşmadım yakında ktm strada 2000 almayı alırsam hiç bir şekilde dışarda bırakmamayındüşünüyorum odama duvar askısı yaptım

• Beğen
Tepkiler: mariokaldato