çalıntı bisiklet

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.

ilker g.

Daimi Üye
Tepki
108
Ege üniversitesi kampüsünde dışarıya bakan bir tane bile güvenlik kamerası olduğunu sanmıyorum.Ancak ana kapıdan çıktılarsa bir ihtimal iş bankasının güvenlik kamerası varsa ona yakalanmıştır.

Scudo

Bülent Bayer

Aktif Üye
Tepki
165
ben de hemen hemen her gün okula bisikletle gidiyorum ve mobesenin görüş alanına park ediyorum. zaten dışardan adam gelip çalamaz. çalsa bile o muhitin polisleri tarafından yakından tanınan bir tiptir. gerçekten böyle bir şey var, polisler olay yerini görünce, hırsızlığın şekline bakarak kimin yaptığını anlayabiliyorlar. ha içerden bir öğrenci de çalabilir tabi. çok sıkışmıştır paraya, bisikletten az çok anlıyordur, xtleri görünce şeytana uymuştur. mobese mutlaka yakalamıştır kendisini. araştırmak lazım. etraftaki bankaların, cafelerin, marketlerin güvenlik kameraları vardır. kaç değişik yoldan uzaklaşabilecekse tüm detaylarıyla incelenmeli, çevredeki ikinci el dükkanlar filan araştırılmalıdır.

bisikletin gerçekten çok güzelmiş. çok acıdım bisiklete. cidden insanın yüreği burkuluyor. umarım en kısa zamanda bulursun biskletini her neredeyse.

sadık1964

Daimi Üye
Tepki
402
çok geçmiş olsun umarım bir an önce bulunur.İnan çarşıya çıkınca bisikleti nasıl nereye kitleyecegimizi şaşırdık içimizde devamlı bir korku acaba dönüşümüzde bisikletimiz yerinde duruyormu diye

Genar Batur

Forum Bağımlısı
Tepki
254
Bisiklet
Mosso
çok teşekkürler iyi dilekleriniz için arkadaslar. ancak tam bir yıl oldu bulunmasını hala çok istesemde artık pek umudum kalmadı.

gkbrk

Üye
Tepki
8
çok geçmiş olsun.. :( umarım en kısa zamanda bulunur. bisiklet çok güzelmiş. kilidi şirelimiydi anahtarlımı?

Durum
Başlık tartışmaya kapatılmıştır.