Çalınan Salcano NG650 [İzmit]

mthtnjt

Üye
Tepki
9
İsim
mithat
Bisiklet
Whistle
fotoğraftaki bisiklet 15.06.2015 tarihinde saat 16:47'de İzmit/kocaeli de Pegem Dersanesinin içinden (halkevi yolu üzeri) kilidi kırılarak çalınmıştır.

marka salcano ng650
üstünde kırmızı vertu sele
xcm v3 maşa
mosso gidon-gidon boğazı
sram yazılı zincir koruyucu var.
bisikleti görenlerin polise haber vermeleri veya 05535482909 numarasından bana ulaşmalarını rica ederim.

ayrıca
bisikletin kadrosunda ön attiricinin ustunde kedi stickeri var
arka rublem 8li (normali 7li)
jantlar carraro stickerlı ertro6063
gidonda siyah as880 km sayacı var.z.jpg

• Beğen
Tepkiler: Ertugrul Tikna
Scudo

mthtnjt

Üye
Tepki
9
İsim
mithat
Bisiklet
Whistle
hırsızı yakaladık adalete teslim ettik. ertesi gün yaşı küçük diye saldılar...

bisikleti bursaya satmışlar arkadaşlar.. bursada goren olursa, polisle veya benimle iletişime geçmesini rica ederim.

hcikler

Aktif Üye
Tepki
92
Bisiklet
Carraro
geçmiş olsun bisikleti de tez zamanda bulursunuz umarım...

mehmetogul

Üye
Tepki
1
İsim
Mehmet
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. Umarım bisikleti de bulursunuz. Sakıncası yoksa hırsızı nasıl yakaladığınızı paylaşır mısınız?

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
bi güzel ıslak odunla dövseydiniz namussuz herifler ...
adaleti kendin kesiceksin devlete bırakmadan yaşı küçük diye salmışlar vay be adalete bak

• Beğen
Tepkiler: oktay3833

Hami Tabi

Üye
Tepki
50
Bisiklet
Carraro
Büyük geçmiş olsun.Görürsek haber veririz ;)

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
hırsızların resimlerini paylaşırsan burda izmitte daha dikkatli oluruz

• Beğen
Tepkiler: mehmetogul

oktay3833

Daimi Üye
Tepki
277
İsim
oktay
@Melih Çolak +1 Hocam hirsizi küçük diye birakiyorlar hirsiz calmaya devam ediyor adalet yokki

Caydırıcı cezalar şart

E.E

Forum Demirbaşı
Tepki
265
İsim
Enes
Bisiklet
Salcano
12den sonra herkes reşit sayılmalı adalet önünde. Yoksa daha çok dizimizi döveriz

• Beğen
Tepkiler: oktay3833

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@oktay3833 elini kesin bidaha çalamasın başkasının alın teriyle kazandığı malı

Özden Özdemir

Aktif Üye
Tepki
195
İsim
Özden Özdemir
Bisiklet
Specialized
Geçmiş olsun. umarım bisikletiniz bulunur Hırsızın yaşı küçük diye salıverilmesi ne büyük mantıksızlık. Bu gün bisiklet çalan çocuk eğer düzeltilmezse (ceza, rehabilitasyon vb.) yarın daha büyük suçlara girişen bir yetişkin olur. Yasa koyucular bunu akıl edemiyor mu?

• Beğen
Tepkiler: yakup3457 ve Ghost

mthtnjt

Üye
Tepki
9
İsim
mithat
Bisiklet
Whistle
@mehmetogul kamera kaydı vardı eşgalleri belliydi, bit pazarında rastladım. çalıntı bisiklet satıyorlardı yine, müşteri gibi davrandım, çarşıda buluştuk sonra (pazarda mudahale etmedim, pek tekin yer değildir), sorguya çektim arkadaşlarla biraz, bütün kimlik bilgilerini aldım. sonra polise teslim ettim. zaten sabıkası varmış, çocuk şubede tanıdılar kendisini... ertesi gün de saldılar. çocugun babasını buldum bisikletin ucretini istedim, veremem dedi çocuk bu yapar dedi. bir kere daha adalet diye bir şeyin olmadığını anladım... benim 3 sene çalışarak, emek vererek aldığım bisikletimi 1 dakikada adamlar(!) çalıp sattı. isimleri ve kimlik bilgilerini burada paylaşacağım.

bursadaki arkadaşlardan ricam bisikleti goren olursa polise haber vermeleri veya mudahale etmeleri. bisiklet vertu sele, carraro jant, mosso gidon gidon boğazi, kedi stickeriyla kendini belli ediyor zaten. teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: @AKTÜRK ALİ@

Melih Çolak

Cyclist ♥
Tepki
3.073
Bisiklet
Scott
@mthtnjt çocuk bu yaparmı babaya bak baabaya onada bi güzel sopa çocuğada bi güzel sopa ! hangi mahalle hocam dikkat etmek lazım
facebookta sayfamız var baya üyesi var bisiklet derneği adına orda resimlerini,isimlerini falan paylaşırız

Rehavet

Daimi Üye
Tepki
102
hırızı bulduğun halde hiç bir şey yapılmaması ! çok ilginç
adalet ülkesi

Mustafa555

Aktif Üye
Tepki
74
Bisiklet
Mosso
Gecmis olsun dostum.o babayida allah islah etsin.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
@ozdenmir İlkokul arkadaşım (!) elinde oyuncak satırla gelirdi okula, ufak bir çetesi vardı. Milletin kalemini, kitabını çalıp satarlardı okulun önünde. Bir gün baktık bir arkadaşı zorla kafese (okulun bodrumunda bir yer ayarlamışlar meğer) götürmeye çalışıyorlar dövüştümek için, ağlıyor çocuk. Bir öğretmenin bıçaklı kavgadan topladığını hatırlıyorum bunları. Geçen yıl haberi geldi bu adamın. Polise ateş açmışlar, ölüp gitmiş ..lerin bir kısmı, bahsettiğim adam da hapiste. Gözünü sevdiğimin adaleti...

mzerenoglu

Daimi Üye
Tepki
197
İsim
mehmet
Bisiklet
Salcano
Hocam geçmiş olsun öncelikle. Bence bu tür durumalarda cezayı kendimizin kesmesi en mantıklısı. Sopayla kırılmadık kemik bırakmıycaksın, çocuk çok küçükse (12-) babasını, 12+ysa babasıyla beraber Allah ne verdiyse. Siz burada bisikleti bulsanız ne olacak ki? Satın alan adamın ne sucu var, biraz daha ucuz belki ama parasını vermiş.

+ayrıca bi baba nasıl , 'çocuktur yapar' der ki... ben 6-7 yaşlarındayken sakız çalmıştım bakkaldan,çocuk kafası işte heyecan olsun, 50 bin mi 100 bin i neydi parası. ablam babama söylediğinde yediğim tokatın acısı hâla yanağımdadır.