Çakıt vadisi - Pozantı doğa ve fotoğraf yürüyüşü

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Yeniden merhaba arkadaşlar, :)

Güzel bir pazar sabahı uykudan bir telefonla uyanıyor ve hadi fotoraf çekmeye diyen bir dost sesiyle birden fırlıyorum yatakdan :)
{Sabah 06:30}
Yorucu bir gün olacağını tahmin ediyordum çantamı kaptım, fotoraf makinamı kucakladım tam yola çıkacakken annemin paçanga böreği yaptığını görüyor yemeden gitmek olmaz diyorum :eek:
{Sabah 08:40}
Börekleri yedikten sonra yola koyuluyorum buluşma yerimiz olan tarsus tren garı önüne geldiğimde grubun sinirli bakışlarına takılsamda özürümü diledim :) Bu arada da sanırım bir ilk oldum sabah 06:30'da kalkıp saat 10:00'daki hareket saatine geç kalmam çok garip :)
{Saat 10:40}

Bu gezide çekilen fotoraflar bana aittir ve makinamla bu parkurda profesyonelliğin kapılarını zorladığıma inanıyorum :cool:

Uzun bir otobüs yolculuğunun ardından,tatlı sohbetler aldı başını yürüdü kimisi objektifinden bahsediyor,kimisi acaba parkuru bitirebilecem mi diyor ama hepsi otobüsden inince yürümeye başlıyor...

(link)

Otobüsden indikden sonra tıkalı burunları açan, ağlayan çocuğu susturan uyuşmuş ayalara gaz veren manzaralarla karşılaşıyoruz...

(link)

(link)

Yemyeşil bir halı sermişler sanki dünyaya bizlerde yürümeye çalışıyoruz halı üzerinde...

(link)

Yorulanlar baş göstermeye başladı :rolleyes:

(link)

Güneş tepemizden vururken gülen ve güldüren yüzlerin aramızda olması parkura ayrı bir tat veriyor :)

(link)

Asla hata affetmeyen bir yer olduğu fotoraflardan belli olacakdır :) Düşdüğünde seni aramazlar bile :rolleyes:

(link)

(link)

Ve ben :) Yanımdakı arkası dönük arkadaşda canada'da doktor...

(link)

(link)

Kayalar mı büyük :)

(link)

Dağ lalesi;

(link)

Kanyonlar

(link)

(link)

Ve asıl favori fotoraflar için ve tur ile ilgili diğer resim ve bilgilere aşşağıdaki linkden bakabilirsiniz...

(link)

Yorumlarınız benim için önemlidir, yorumlarınız için şimdiden teşekkürler...

Ayrıca foruma fotoğraf eklemek baya büyük bir dert olduğu için :) ekleyemedim kusura bakmayın...

Scudo

gezgin2

Forum Demirbaşı
Tepki
327
Çok güzel bir parkur,

ellerine sağlık.

Soner abi sen konuya teşekkür ettiğinde yorum yazacağını anlamışdım ve sayfayı yeniliyordum :) Görüldüğü gibide yanılmamışım :)

Teşekkürler...

• Beğen
Tepkiler: Soner Sarihan