Caddebostan 29 Ağustos 2007 Çarşamba turu

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Özlediğimiz yağmurlara sonunda kavuştuk.Hava durumunda bir aksilik olmazsa saat 20:30'da Caddebotan Migros'un sahil kesimindeki park alanından hareket ediyoruz.Dragos yakınlarındaki mola noktasına kadar gezi temposunda pedal basıyoruz.Yaklaşık bir saatlik çay ve sohbet molasından sonra aynı tempoda turumuzu tamamlıyoruz.Katılım için lütfen parmak kaldırınız.Bol yağışlı günler diliyorum.Tur saatinde yağış riski var ise buradan haberleşelim,görüşmek dileği ile...

Scudo

Ulaş Apak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.636
Birkaç haftadır işler yüzünden gelemiyordum ama bu hafta mutlaka orada olacağım :)

Baki Berk Kayalar

Forum Bağımlısı
Tepki
1.208
Tur gündüz olsa, bende kesilip biçilmemiş olsam gelmeye çalışırdım. Caddebostan' da binmeyi çok istiyorum.

Fatih - MFG(+)

Forum Demirbaşı
Tepki
368
Hava muhalefeti nedeniyle orada olmaya çalışacağım. :) Tatil bitti ama sizler varsınız. Sizleri çok özledim.

Sevgilerimle

MFG(+)
MOTİVATÖR

Spec

Forum Demirbaşı
Tepki
659
2 haftadır bende yoktum. Çarşamba turları gözümde tütüyor valla yağmur , kar çamur her zaman varım.

Lütfü Çolak

Forum Bağımlısı
Tepki
1.811
@Fatih - MFG(+)

vallahi fatihcim tatil bitti. artık terlik, shirt, atlet anılarda kalan hoş hatıraları süslüyorlar.
devir ayakkabı, çorap pantalon, gömlek devri.

ancak buz gibi şelale sularında saatlerce kalmış, yüzmüş, atlamış, sürüklenmiş MFG,
yağmurda yağsa, doluda yağsa bu tura katılır. :D
sizlere iyi eğlenceler.

Not: Aksakallı dedenin şelale maceraları kısa bir süre sonra bisikletforumda...
bizden ayrılmayın...

Turhan Evci

Forum Bağımlısı
Tepki
313
Tüm pillerimin şarjı tam olmasına rağmen, iş yerimdeki ay sonu muhabbetlerimden dolayı gelemiyorum. :eek:
Sizlere iyi eğlenceler dilerim.

Hüseyin Suda

Forum Demirbaşı
Tepki
313
Arkadaşlar,belimdeki arıza tekrar ortaya çıktı.%85 gelemiyorum.Şu anda yatar durumdayım.:(

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Dün yaptığım kaza yüzünden gelemeyeceğim. Bu hafta gelmek için çarşamba günüde çalışmıyordum ama kısmet işte. Yaralarıma su deydiğinde çok yanıyor. İyileşmeden yağmurlu havada binebileceğimi sanmıyorum. Size iyi eğlenceler.

Hasan Derya

Daimi Üye
Tepki
354
Hadi hayırlısı bakalım
Tüm hastalara ve sakatlara ve çalışanlara geçmiş olsun dileklerimle bir dahaki haftaya görüşürüz.

dorukkotan

Üye
Tepki
28
şeker değiliz erimeyiz canım... omo alırız topluca ucuza da gelir sorunsuz bir şekilde tur yapılır!

ama benım bısıkletı acilen bakıma sokmam lazm zten tarihi eser(miş) orasından burasından ses geliyor :)