Satılık Cabon Eos 450D DSLR fotoğraf makinesi

Konu, 'Bisiklet Dışındaki İkinci El Ürünler' kısmında x-rayted tarafından paylaşıldı.

1. x-rayted

x-rayted Bisikletkolik

Adı:
    Cenk K.
    Bisiklet:
    Salcano
    Seviye:
    Ürün Türkiye'de yetkili saticidan alınmıştır. Faturası mevcuttur. 2-3 yıl önce lensi versiyon 2 lens ile değiştirilmiştir. Yine makro tüpü satın alınmıştır. Satışa dahil ürünler:
    - Canon EOS 450D gövde
    - 18-55 lens
    - makro tüpü
    - 4gb hafıza kartı
    - uzaktan kumanda kablolu
    - şarj aleti
    - USB kablosu
    - data kablosu
    - çanta
    - kutu, cd, kullanma kılavuzu, fatura
    Not: tripod yoktur

Cihaz İstanbul Anadolu yakasında görülebilir. Kargo olmaz. Elden satış.

iletişim: özel mesaj

Fiyat : 650 TL.

Takas olmaz, ufak pazarlık payı olabilir.
    Parça satışı yoktur. Lens veya tüp için teklif vermeyiniz.

2. not: 2. sahibiyim, ilk sahibi kişi tanıdığım olur. Kendisi profesyonel amaçlı kullandı bunu. DSLRa başlamak için bu şekilde aldım. Ancak fotoğrafçılığın bana göre olmadığını anlayıp, aldığım fiyata satmaya karar verdim.
    BU da bu makine ile çekilen bir resim tripod olmadığından biraz titrek.

İlginizi Çekebilir

upload_2016-9-26_14-15-1.png
Birkaç yıldır yazdığım mesajlarda 'yokuş özürlü' olmaktan bahsediyordum. Bunu hep yazıyorum da, sakın ola bundan övündüğüm veya buna güvenip rakiplerimi yolda alt etme niyetim olduğu anlaşılmasın...
image.jpg
Arkadaşlar yaptığımız turlarda güzel yerleri resmetmek, yeni yerler keşfetmek istiyor insan ama gerekli tedbirler alınmadığı taktirde zor durumlara düşebiliyor insan. Son turum çiseli şelalesi...
yjpg-728x728.jpg
Sağlığınızı Koruyun (Guard Your Health) Dergisi aşırı yemek yemenin son yıllarda hızlanması problemini gözler önüne seren bir dizi araştırma yayınladı. Bununla birlikte, eğer kilo vermek...