İptal Edildi C`dale caad9 105 yol bisikleti aranıyor,

Konu, 'Aranıyor Arşivi' kısmında hcifci34 tarafından paylaşıldı.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. hcifci34

hcifci34 Yeni Üye

Seviye:
    uzun araştırmalar sonucunda giriş seviyesi olarak 105 kompenete karar verdim,
    c`dale CAAD9 olması tercih sebebidir, ancak aynı ayarlarda başka bir bisikleti olup satmayı düşünen arkadaşalarda tekliflerini özel mesaj atabilirler.
    (Bu arada boyum 170)

istanbulda bağcılarda oturmaktayım, istanbul içi elden almak tercihim olur ancak şehir dışı tekliflerede açığım.mesaj atan arkadaşlar ödeme koşullarını bisiklete ait özellikleri,bisiklete ait resimleri ve telefonlarınıda özel mesajlarında belirtirlerse çok memnun olurum.

mail:hcifci34@gmail.com
    msn:hcifci34@hotmail.com

hakan

İlginizi Çekebilir

4-1484682847522-1r309o1a9ao6r-630-354.jpg
BikeRadar, velodrom testiyle yol bisikleti üzerindeki farklı sürüş pozisyonlarının ne kadar hız ve süre kazandırdığını bulmaya çalışmış :) Link yazının sonunda olacak. Testin en isabetli verileri...
glycemicindex.png
Yine uzun ve detaylı bir makale ile kaldığımız yerden devam ediyoruz :D Bu haftaki konu beslenme ve su içme. Fakat içinde yağ ve karbonhidrat yakımına dair harika, herkesin işine yarayacak...
upload_2016-5-10_15-11-39.png
İki hafta önce yol grubuyla buluştuğumda benim yaşlarda Serdar adlı bir arkadaşın bir iki ay önce koroner bypass ameliyatı olduğunu öğrendim. Doktorunun tavsiyesi üzerine sahilde çok düşük tempo...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.