c-bike yi duydunuzmu duyduysanız nasıl bir bisiklet

Konu, 'Diğer Markalar' kısmında c-bike tarafından paylaşıldı.

1. c-bike

c-bike Yeni Üye

Seviye:
    :cool: benim c-bike m var ve bunun türkiyede duyuldumu cevaplarınızı bekliyorum

2. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    c-bike market bisikleti yani carrefour giib yerlerde satılıyor.

c-bike

c-bike Yeni Üye

Seviye:
    bunu bilmiyordum ama benim bisikletim dandik bir şeye benzemeiyor resmimdede görüyorsun:D

4. Onur Kahraman

Onur Kahraman Bisikletkolik

Seviye:
    orasını bilmem ama yasak var bir konuya birden fazla mesaj atma yasağı.eğer olmasa size bir sürü kanıtlarımı sunardım.örnek
    hi-ten kadro
    en ucuz malzemeler gibi gibi...
    yanlış anlama ama.hiç forumda c-bike tavsiye eden bir üyelerimizi gördünüzmü?
    veya bu markayı kullanan ve çok güzel olduğunu idda eden?
    bu orjinal c-bike http://www.cbike.com/
    araştırdım internette c-bike adında bir bisiklet yok.yani bir web sayfası olmayan bir firma nasıldır orası meçhul

5. Emir Ortadoğulu

Emir Ortadoğulu Yeni Üye

Selamlar..C bike, 6 yıldır kullanmaktayım... hiçbir problem olmadı Allaha şükür,sadece 4 yıl kadar önce araba çarptı ve ön-arka jant ve tekerlekleri komple değiştirdim... 2 yıl da ful yatışını saymazsak dayanıklı bir bisilet olduğunu söylenebilir...

ama market bisikleti olduğu doğrudur, parçaları birçok markadan toplanma olabilir.. bilemeyeceğim:)

İlginizi Çekebilir

upload_2016-8-24_10-50-58.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
bikegel.jpg
Selamlar İngiltere'de aylık olarak yayınlanan "Get into Road Cycling" isimli derginin Aralık sayısında yayınlanan "Profesyonel Sporculardan Tepe Tırmanma Teknikleri ve İpuçları" konulu makaleyi...
big_thumb_c3936ab43c2176907a7937179084c0ef.jpg
Yoğunluğum sebebiyle uzun süredir paylaşım yapamıyorum, paylaşabileceğim pek çok makale birikti :) Yazın daha fazla paylaşım yapabileceğim ;) Kısa bir antrenman paylaşımıyla kaldığımız yerden...