Büyükada Turu - 10.05.2009 / Yeni fotograflar eklendi

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@kaptan vural 74

Hayırlı tezkereler.
Beraber pedallamak dileğiyle.

• Beğen
Tepkiler: serhad
Scudo

Hacı Murat ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@sporcu71

Yahu şu işin sırrı nedir acaba? Kudu Abi sadece bisiklete binmekle mi başardın bunu? Yoksa binmekten binmeye fark mı var? Çok soru sordum galiba, affola. Tebrik ederim, ne diyebilirim ki!

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hacı Murat ŞAHİN

dostum
rampa çok çıktım 36 yıldır bisiklet üstündeyim düz yolları pek sevmezdim gençliğimde şimdide öyle son bisikletim karbon scale 30 artık offroad yollara da dalıyorum
iş çokkkkkkkkkkkkkkk zor senin anlayacağın

Hacı Murat ŞAHİN

Forum Bağımlısı
Tepki
777
@kudu

Bu durumda sanırım henüz genç sayılırsın, bunun ölçüsü başka ne ki?!! Öyle değil mi. Belki vardır ama forumda bisiklet üzerinde videolarının olması lazım. Bu azap yokuşunu hiç görmedim ama çeşitli başlıklarda yazıları okuyorum yokuş çıkma kabiliyetin gerçekten çok iyi bundan ve adından dolayı bu yokuşu kafamda canlandırmaya çalışyorum. Diğer koşullardaki durumunu arada seçemeyecek kadar yokuş başarın ile ilgili bilgi yoğunluğu var. Eğer çeşitli koşullarda çekilmiş videolar olursa örnek alacaklara epey malzeme olur. Elbette forumda aynı yokuşları belki daha iyi çıkan da olabilir ama 51 ve yakın yaşlarda yapan yoktur tahminimce.

Bu arada kask takmayışın dikkatimi çekti. Gerçi sadece bir resimde öyle. Tabii herkes özgür. Belirtmek istedim...

Bu başlığı okuyanlar arasında neden bu kadar övgü diziyorsun diye düşünenler olabilir, ancak bunca zaman çaba sarfetmiş ve kolay gerçekleştirilemeyecek birşey yapmış bir insanı da takdir etmek gerektiğini düşünüyorum. Nasıl beceremese de iyi kötü bir şarkı söyleyen şarkıcıyı kısa da olsa alkışlıyorsak, alkışlanmadığında bu çok kötü bir tepki sayılıyorsa, bu konuda pasif kalmak da pek farklı değil. Ne yazık ki yaptığım davranışı farklı algılayanlar da olacaktır, varsın olsun.

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
@Hacı Murat ŞAHİN

dostum
yanlış anlaşılmasın ada turunda o gün kaskımı bisikletin üstüne koydum sadece o gün
genelde molalarda kep yolda kask takarım
en sevdiğm güzergah kartepe rampasıdır 18 km tırmanış 10 mayısta gittik allyic başlığı altında resimleri görebilirsin kilom 65.5 bu bana avantaj sağlıyor 60 yaşında tanıdığım pek forumda olmayan bir dostum var o bendende iyi rampacıdır 55 kilo çok iyi çıkıyor
çok teşekkür ederim sigara ve içki olmadığı için bir de dengeli beslenme işin işine girdiği için sonuç pozitif oluyor
şarkıcılık deyince mesleğim müzisyenlik meslektaşlarımın içinde benim gibi olan azdır bisiklet ve gitar- iki şeyi çok sevdim herşeyden çok bence insanlar bir işte başarılı olmak istiyorlarsa önce yapacakları işi gerçekten sevmeliler yoksa zoraki güzellik olmaz
dostum bol pedallar belki bir gün yollar keşişir
esen kal
robocop
karbon apaçi

not
evet video iyi olur bir arkadaşımı ayarlamayı düşünüyorum o çekeçek ben azap yokuşunu bitirdikten sonra son 100 metreyi 4 kez daha çıkacağım

sado

Forum Bağımlısı
Tepki
1.061
@kudu

Yakında gerçekleştireceğim proje ile kameramı bisikletime monte edip beraber Azap Yokuşu'nu çıkarken video kaydı yapacağım. Sabah erken saatlerde gidersek yokuş sakin olur sanırım. Böylelikle rahatça yokuşu çıkar kaydı gerçekleştiririz.
Nasıl fikir?