bütün foruma verdigi destekten dolayı teşekkürederim...

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
yeni gittigim doktor ve internette tanıştıgım doktorlara göre artık kullanabilirim bisikletimi.yani biskletimi satmıyorumvarikoselİN bisiklet kullanmaya okadar büyük etkisi yokmuş sadce daha az kullanacakmışım haftada 80-90 km yerine 40-50 km tabi buda kötü ama olsun bisikletimle hiç beraber olammaktan iyidir.haberleri ardarda aldım birden havaya uçtum.gerçekten sizlerin verdigi destek moralmin bozulmamasını sagladı .

GERİ DÖNDÜÜÜÜÜÜM:) :D

BÜtÜn Foruma Bana GÖsterdİgİ İlgİ Ve Sevgİden Ve Verdİgİ Moralden Dolayi TeŞekkÜr Ederİm YÜz YÜze GÖrÜŞmesekte Artik Oralarda Bİr Yerlerde Oldugunuzu Bİlİyorum ... siz artık benimBenİm Bİsİklet Aİlemsİnİz

Scudo

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
Geri döndügüne sevindik! :) Selen sert ise daha yumusak bir sele kullanmanı öneririm :) ben selemi değiştirmeyi düşünüyorum rahatsız edici oolabiliyo ;)

S. Burak Cebeci

Forum Demirbaşı
Tepki
162
Bisiklet
Sedona
@BMX_rider07

daha iyi bir sele ve pedli tayt alacagımi inşallah bisikletcimin tavsiyesi ile:)

• Beğen
Tepkiler: ZekiAlper

Ali Hekimoğlu

Forum Bağımlısı
Tepki
247
Bisiklet
b'Twin
Sele olarak specialized AVATAR tavsiye ederim ,malum bölgelerin sağlığı açısından ergonomisinin güzel bir sele olduğunu düşünüyorum ama bilimsel verim yok!. Bu selede seleye daha çok kıç kemikleri temas ediyor diğer bölgelere gelen bası az gibi. Tecrübelerime göre YUMUŞAK sele tavsiye ETMİYORUM! Yumuşak selede seleye gömülme daha fazla olacağından belki prostat kısmı biraz rahat edecek ama yumurtalıklar üzerindeki stres artacaktır. Sağlık için kaliteli bir pedli tayt ta ŞART zaten!!!!!. Mümkünse taytın üzerine hiç bişey giymemek lazım ama giyiyorsak ta AĞ kısmı(fermuarın alt kısımları) pedal çevirme hareketi sırasında gerilip o bölgede stres yaratmayacak!, bol yada esnek bişiler giymeliyiz!

matrixod

Forum Bağımlısı
Tepki
1.088
İsim
Ouz
Başlangıç
1997—98
Bisiklet
Diğer
Hoşgeldin aramıza tekrar sevindik bu habere.
Bu arada bisikletforumun faydalarına bir yenisi daha eklendi...

• Beğen
Tepkiler: S. Burak Cebeci

ZekiAlper

Forum Bağımlısı
Tepki
1.515
İsim
Antalya Downhill Özel Antrenör
Bisiklet
Specialized
@hakkem

Hocam olayı çok güzel özetlemişssin ;) Beğendim:rolleyes:

• Beğen

BF Okuru

Forum Bağımlısı
Tepki
789
Bu habere cok sevındım, hastalıgınızdan ve ayrılmanız gerektıgınden bahseden mesajınızı okuyunca bır an kendımı sızın yerınıze koydum (tabı fızıksel olarak bu ımkansız :D neyse anladınız işte demek istediğimi) ve cok acı bır karar oldugunu dusundum. Hele kı bısıkletınızı satısa cıkarmanız cok uzucuydu. Neyse kı her sey yoluna gırmeye baslamıs, cok sevındım, cok cok gecmıs olsun.

ahmedseref

Forum Demirbaşı
Tepki
550
Geçmiş olsun, varikosel yazınızı da baştan aşağı okumuştum.
Sayenizde ben de dahil yüzlerce kişi hastalık hakkında bilgi küpü olduk.

• Beğen