Bütcem 660 tl civarı kararsızım

tolgaerdem

Aktif Üye
Tepki
83
ben yaz başında bıanchı toledo modelini aldım. mekanik fren , acera vites.. bisiklet iyi gidiyor. sıkıntı çıkarmadı şimdiye kadar. sadece sele biraz ağrı yapıyor. beğenirsen tavsiye ederim.

Scudo

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
ben bütceyi arttırdım 800 tl ye eğer bisikletci sedona 741 D verirse o civaarda alırım :D

Ferhat Şener

Forum Demirbaşı
Tepki
562
Bisiklet
Giant
merhabalar

Öncelikler dısk fren ıstıyorsun ama kalıtelı v fren ayakları ve fren pabucları hıdrolık fren sıstemını aratmaz...Ben yarıs parkurularında ıdman yapıyorum ve v fren hıc bır sekılde sorun yasatmadı bana çamur yagmur dınlemıyo kaıtelı olunca ;)ama disk olsun benım olsun dıyorsan bısıklet uzerınde gelecek olan dısk fren ne kalıtede olucak dusunulur?sonucta üstünde Magura disk fren vermıcek;)bu sekılde ayrıntıda var;)ama dusnursen Wshtle 2009 942d mekeanık ama arkadsım satıyor 650 tl istiyordu ıstersen ıletısıme gecbılırsın maıl adrresımden ;)ama V frende XT paralel baskı fren ayakları ve Baradine 3 renk pabuclar hıdrolık frenden farksız;)

MehmetÇulha

Aktif Üye
Tepki
14
@Ferhat Şener

öncelikle size teşekkür ederim bilgilendirmeniz için ama 2. el ve mekanik düşünmüyorum ama size mailden bi kaç sorum olucak ulaşabilirmiyim :)