butcem 400 ytl acaba ne alabilrim?

dreamtime

Üye
Tepki
0
oncelikle merhaba bnde yeni uye oldum siteye gercekten cok guzel bi site. ogrenciyim ve max butcem 400 ytl iyi bisi almak istiyorum amortisorlu fln aslina bianchi dusunuyodum ama sonra bu forumu buldum uzmanlara danismak istedim :) yardimci olursaniz sevinirim simdiden cok tesekkurler...

Scudo

dreamtime

Üye
Tepki
0
arkadaslar bi yardim edin yaa :( bn aslinda bianchi stari begenmistm ama bu sitede hic bianchi adina rastlayamadm kotu bir marka mi bianchi?

Süleyman Onur Dülger

Forum Bağımlısı
Tepki
487
bianchi kötü bir marka değil,kazık bir marka o fiyata sedona borla alırsınız.ayrı 3 dk içinde msj yazmanıza gerek yok.herkes gelsin istediğini alsın kaçsın ne güzel değilmi:eek:.en kolayı,her zaman ihtiyacın olunca al,ama verme.yalanmıyım?neyse konumuza dönelim bianchinin alınabilecek birkaçtane bisikleti var,onlarda whistle in kadrosunu kullandığı için.yani çift amortisörlü kıytırık bianchi almak yerine sedona borla alabilirsiniz.

BF Okuru

Üye
Tepki
2
o bütceye alınabilecek en iyi bisiklet sedona borladır emin olabilirsiniz. ayrıca bianchilerden uzak durun ;)

hema123

Üye
Tepki
17
bisiklete yeni başlamış birisi olarak ustaların affına sığınır, şu markaları öneririm:
-kron-sedona-geotech
her üçünün de 400 ytl civarı modelleri var. çift amortisörlüye sakın bulaşma. aluminyum gövdeden şaşma. donanımda da shimano'nun giriş seviyeleri yeterli olur. disk freni boşver. v fren daha kullanışlıdır. ciddi bisiklet mağazalarından alışveriş yap.korkma, kesinlikle kandırmazlar. teorik ve teknik destek bisikleti sevmeni yada en azından çabucak soğumamanı sağlayacaktır. beyaz eşyacı ya da süpermarketten alma. onların amacı sadece satmak, sevdirmek gibi dertleri yok.
saygılarımla

Burak Meşe

Forum Demirbaşı
Tepki
260
Bianchi'ye vereceğin parayla daha yüksek donanımlı bir bisiklet alabilirsin. Yada Alıcağın Bianchi'nin eşdeğeri bir bisikleti daha ucuza alabilirsin. Bianchi önerilmemesinin başlıca sebeplerinden biri bu.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Tamer Çetiner

Forum Demirbaşı
Tepki
433
Bisiklet
Giant
Gönül rahatlığıyla Sedona Borla alabilirsin .
Bianchi'nin olumsuz imajı , sadece markasının bilinirliğinin yüzü suyu hürmetine , düşük seviye donanımda bisikletleri yüksek fiyatlarla satmasından kaynaklanmaktadır .
Sanırım görüşüme herkes onay verecektir .
Alacağınız bisiklet şimdiden hayırlı olsun . . .

Koray Karaman

Forum Bağımlısı
Tepki
752
Kaç konuya Sedona Borla yazdım. :( Keşke araştırılsa konu açılmadan önce.

Benim tercihim Sedona Borla olurdu.

• Beğen
Tepkiler: Onur Kahraman

Ümit Bozyılan

Daimi Üye
Tepki
351
arkadaşlar sizler neler kullanıyorsunuz???
Ben de 1 hafta içinde siteden yaptığım araştırmalara göre alabileceğim en iyi bisikleti alacağım,,,

jano

Üye
Tepki
12
bianchi nin önerebileceğim tarafı yetkili servislerinin verdiği hizmettir