bursalı arkadaşlar

Konu, 'Gezi, Tur ve Organizasyon Duyuruları' kısmında bicycle16 tarafından paylaşıldı.

1. bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    değerli bursalı arkadaşlarım nisan sonu gibi kuşadası turu düzenlemek istiyorum acaba katılım olurmu.? bu konudaki görüş ve tavsiyelerinizi almak isterim..saygılar

bicycle16

bicycle16 Forum Demirbaşı

Seviye:
    1.gün bursa_balıkesir 151km
    2.gün balıkesir_manisa 137km
    3.gün manisa_kuşadası 136 km
    kuşadasında 3 gün geçirdikten sonra dönüş yine aynı ters istikamet üzerinden bursa..ne dersiniz arkadaşlar.? toplam 9 günlük güzel bir gezi olacak yaklaşık gidiş dönüş 848km oradada bir 150km gezersek 1000km lik hoş bir gezi olabilir..düşünce ve fikirlerinizi sabırsızlıkla bekliyorum..saygılar

İlginizi Çekebilir

upload_2017-3-5_12-28-7.png
Biliyorum "yol bisikletiyle yapılan en yüksek hız" gibi ilgi çekecek bir konu değil ama, ülkemizde, genetik kimlik yoluyla hangi spora yatkın olduğunuzu tespit eden bir firma var. Genetic Trainer...
Fabian-Cancellara-aero-position.jpg
1988 İtalya turunda Andy Hampsten’in Passo di Gavia tırmanışı efsanedir. Hampsten, o tırmanışta pembe mayoyu ele geçirmişti, ancak, turun bitmesine hala 8 gün vardı ve Gavia etabını kazanan Erik...
bicycling-team-2-600x4501.jpg
1-Vücudunuzdaki büyük kas gruplarını çalıştırır. [ATTACH] Vücudunuzdaki en büyük kas grupları bacak bölgesinde bulunur. Böylece bacak kaslarının çalışması ve güçlenmesi yağ yakım hızınızı...