bursalı arkadaşlar için haftasonu planları ve fikirleriniz

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
@cenkun

sevgili cenkun hoş geldin, genç adamsın sanırım yaparsın ilk çıkış gökçeören köyüne olacak baktık gençlere uyamadık, olmadı ordan ineriz.

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@beverly

abi ıslanmak güseldir öle deme asıl tadı tusu orda(kutsalın önüne geçip en çok ona su sıçrattım arka tekerden:D)

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
@onsbike

onur sen katılmıyormusun bu geziye ? valla ben pek bir heveslendim.. eğer bizim çocukları kandırabilirsem günü birlik istanbuldan gelmeyi düşünüyorum tabii bizim ekşın grubu ile...hem sizinle tanışmış oluruz hemde güzel bir gezi olur kanaatindeyim doğa içerisinde..

burgazz

Forum Bağımlısı
Tepki
324
keyıfle beklıyorum gezınızı ve resımlerı sanırım harbıden muthıs olucak adrenalın patlamasına benzıyor hadı hayırlısı

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@burgazz

abi bilmiyorum ama bişiler olcak:Darkadaşlar bi hayırsever pusula getirsin:Dbol katılım bekliyoruzhoşçakalın

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@noexit

arkadaşım inanın bizi çok mutlu edersiniz imkanı varsa buyurun gelin dört gözle bekleriz sizleri.iller arası ekşın grubu oluştururuz:) saygılar selamlar

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
onur rahatsızmış sanırım eğer yarın ben iyileştim derse geleceğim tek başıma olmadı bahar aylarında yapacağınız turlara istanbuldan bizim grupça kesin katılım göstereceğiz...şimdi havalar hayla kendine gelmediğinden dolayı biraz çekincemiz var...ama bisiklet ve doğa aşkı bitmediği sürece hep birlikteyiz..bizde sizleri ist.a bekleriz...

• Beğen
Tepkiler: Fatih Özgenlik

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@noexit

havalar bizi de tedirgin ediyor doğrusu, pazar az da olsa yağış ihtimali görünüyor son tahminlerde.
sizleri her zaman bekleriz gezilerimize, dediğiniz gibi ilkbahar ve yaza doğru birlikte pedallama şansımız daha fazla olur. özellikle mayıstan sonra güzelyalı-yenikapı seferlerini bolca kullanacağımdan eminim. şimdilik kesin tarih olarak 19-20 mayısta istanbuldayım yarış için...bu vesileyle de görüşebiliriz.
ama umarım bu haftaki geziye de katılabilirsin.

bursalı arkadaşlar nerdesiniz, geliyorsunuz değil mi... yaw ben de hafiften nezle oldum ama beni engelleyebileceğini sanmıyorum :rolleyes:

noexit

Daimi Üye
Tepki
180
İsim
Kadir
Bisiklet
Specialized
fatih kardeşim gelmek bende istiyorum ama bende afiften gribim ama hafta sonu için bu bahane değil...ist. için bir polonezköy fikrimiz var zaten ama sizden onsbike(onur) da grip olmuş... sanırım bu hafta gelemicem öyle görünüyor ama gezilerinizde sık sık haberdar edin bizi... oraların doğal güzelliklerini merak ediyoruz... ist.da keşfedilmedik yer kalmadı nede olsa :D

Nau04

Üye
Tepki
65
Fatih,

cumartesi mudanyaya beklerim. antrenman yaparız. Sadece Fatih'i değil, gelen olur sa herkesi beklerim arkadaşlar... :))

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
arkadaslar ctesi sabaha kadar calismam lazim, sabah eger kendimi iyi hissedersem gelirim bende. bu arada daha bisikleti bile toplamadim hatta bakmaya bile firsatim olmadi camuru, patlak lastigi ile biraktim, bi ara onlada ilgilenmem gerekiyo.haberlesiriz. gelemezsem iyi geziler herkese

Nau04

Üye
Tepki
65
@beverly

Selam Hocam,

Ben cmt öğleden sonra 13:00 gibi mudanyada bisikletçi hasanın dükkanda olacam. bisikleti bakıma götürücem. istersen sen de getir orada hem tamirat yaparız hem de yağına suyuna bakarız :)

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@beverly
abi gelemeyecekmisin şimdi sen:( yaw ekip gene eksik olcek desene.nesse abi bende kaç gündür sabaha karşı giriyorum eve işten dolayı.imkanın olursa gelmeye çalış.hoşçakal

cenkun

Üye
Tepki
0
@edi55

Teşekkür ederim.
Parkura bir çıkalım yapabileceğimizi bir görelim . Hemde sizlerlede tanışmışda olurum. Pazar sabahı görüşmek üzere...
Sanırım buluşma yeri ve saatinde bir değişme yok..

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
buluşma yeri ve saatinde bir değişme yok, 09:00 da EKER PARKI'nda. özellikle yedek iç lastik almanızı öneririm :)

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@ytse_jam

abi kutsal gelecek olursa ona söleyelim yedek bisiklet alsın :D

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
arkadaşlar lütfen ''geleceğim'' deyipte gelmemezik yapmayalım varsa bi aksilik teefonlaşalım >>05377082260<<

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@elman_temel

valla ya 55 mesaj oldu 5 kişi olamıcaz galiba, soner e mesaj attım, haberi yokmuş geziden, o da gelebilirim belki dedi..

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
@edi55

eyvallah abi, biz de döndük sağ salim sizden sonra milli parka varmadan ormana dalıp aksiyon yaptık bir ara kaçırdınız :