Bursa'da büyük bisiklet mağazaları..!!!

Konu, 'Genel Bisiklet Konuları' kısmında KinqFriends tarafından paylaşıldı.

1. KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    Arkadaşlar ben Bursa'da bisiklet aksesuarları (kadro,maşa,sele,jant vs.) satan büyük mağaza arıyorum bilen varsa söyleyebilir mi acaba???

Şimdiden TEŞEKKÜRLER..

2. eray akyol

eray akyol Forum Demirbaşı

Seviye:
    beşyolda üst geçide gelmeden hemen sağda Aydın bisiklet var oraya gidebilirsiniz..

KinqFriends

KinqFriends Aktif Üye

Seviye:
    onun haricinde yokmu büyük bisiklet mağzası mesela DELTA BİSİKLET gibi yorumlar için şimdiden teşekürler....

4. alperen_69

alperen_69 Forum Bağımlısı

Bisiklet:
    Giant
    Seviye:
    aynen daha yeni ama fiyat olarak güzel ,en azından size güzel davranıyorlar gittikçe çeşitleride artırıyorlar

İlginizi Çekebilir

4ii.jpg
Arkadaşlar kendi bilgimle özetleyecek yada tarif edecek olursam pedala aktardığımız gücü watt cinsinden ölçen ama süre ve ortalama hız gibi; eğime, rüzgara veya hava koşullarına göre çok fazla...
upload_2017-1-21_18-24-49.png
Geçen yıl Temmuz'da enerji kaynaklarımızı ve bunları nasıl geliştireceğimizi açıklayan bir konu açmıştım: Güç bölgeleri "anlayacağımız dilde" ne anlama geliyor? Aerobik dayanıklılık Laktat eşiği...
upload_2017-5-4_14-38-12.png
Spor dediğimizde aklımıza, o spora yatkın kasları olan atletler geliyor. Örneğin, maraton veya yol bisikleti yarışından bahsediyorsak, hem kardiyovasküler sistemin hem de ilgili kasların...