Bursa'da bsıkletle keyıf alınarak gezılecek yerler:)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
zaman buldukca keyıf turuna nerelere gıdılebılır konu yanlıs yerde olabılır

Scudo

Onur Gençoğlu

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Salcano
Misi köyü, Emir Sultan Meydanında ki çay bahçesi, İnkaya, Setbaşı, Devlet hastanesinin önündeki park(güzel manzarası vardır), Cumalıkızık tarafları var birde. Biz daha çok buraları tercih ediyoruz.

Ayrıca çekirge, kültürpark, merinos parkı, botanik park, yakın zaman içinde hüdavendigar parkıda tercih edilebilir.

Akşamları evde oturmaktansa 2-3 arkadaş toplanıp buralara gidiyoruz çay felan sohbet güzel oluyor :)) 50-60km giderim derseniz Güzelyalı veya Mudanya derim :)

• Beğen
Tepkiler: kry avs

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
saolun guzel yerlerı yazmıssınz bıldıgım yerler zamanım ksıtlı oldugu ıcın yakın yerlerı tercıh edıyordum deneyecegım belkı denk gelırız tekrar saol:)

Berkay G.

Aktif Üye
Tepki
88
Bisiklet
Carraro
yol bisikleti kullanıyosan özlüce taraflarına yeni asfalt yapmışlar ataevlerden ertuğrulkente kadar, antreman için çok uygun.

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
dag bısıkletı kullanıyorm ama antreman ıcın gıdılebılır saolun:)

Onur Gençoğlu

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Salcano
Zamandan sıkıntınız varsa şunu yapabilirsiniz. Ben kentmeydanı yakınlarında oturuyorum ve şu rotayı izliyorum zamandan sıkıntım olduğu zaman. Kent meydanı-acemler-nilüfer-dikkaldırım-çekirge-muradiye-tophane-heykel-setbaşı(burda ufak bir mola veriyorum)-emirsultan-setbaşı-inönücaddesi-cumhuriyet caddesi-zaferplaza-fomara-kentmeydanı. Biraz daha zamanım varsa teleferiğe çıkıyorum, tertemiz havası var şehirmerkezine göre :)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
aynn kardes yukarlar sonrakı hedefım bıraz daha sabır ve antreman :) ama gıttıgınz yol ıyıymıs acemler cıvarında spor salonu falan var gunluk bı oralara gıdıyorm ama yetmıyor zaman sıkıntısı dedıgım sabah spora gıdıorm ve bazen cok yorucu olabılıyor zor gecıyor ondan sonrası malum yorgunluk bnde fazla zorlamadan merınostur botanıktır falan gıdıorum

Onur Gençoğlu

Aktif Üye
Tepki
27
Bisiklet
Salcano
spor salonuna gidiyorsanız bazı günlerinizde salona gitmeyip bisikletle çıkabilirsiniz diye düşünüyorum. Özellikle sabah yapıyorsanız bisiklet on numara kondisyon yapıyor bildiğiniz gibi. Antreman yapmak isterseniz dağ yolları biçilmiş kaftan bence. Kendinize mesafeler belirleyip çıkabilirsiniz uludağ yoluna, ilk hafta 10km sonra 15km gibi, pek anlamam detaylardan ama antreman için dağ yolu :) Ayrıca teleferiğe çıkıp oradan Z yoluna çıkabilirsiniz. Z yolunu bilmiyorsanız ortalama %20 eğim olan bir tarafı uçurum diğer tarafı kayalık ormanlık su deposu dolu bir yol, eğer bu Z yoluna çıkarsanız kesinlikle frenlerinizin çalıştığından emin olun. En son çıktığımda virajı alamayıp su deposuna çarptım da :D

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
spor salonu var pasacıflıgının oralarda belkı bılırsın antreman kacırmam zor anca cok gozunu karartman lazm :) dedıgın yerlere tek cıkmak tehlıkelı gıbı:) sen ( sen dıyorm sakıncası yoksa ) sanada gecmıs olsun dıkkatlı olmak lazım oralarda :)

Orhanalkaya

Forum Bağımlısı
Tepki
172
Bisiklet
Merida
bursada bütün şoförler saygısız bursada antreman değil bisiklet kullanılmaz

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@Orhanalkaya
pek bana denk gelmedı yada bn sakın kullanıyorm :)

bekirişgör

Aktif Üye
Tepki
21
Bisiklet
Scott
konu hakkında konuşmayacağımda bende hep aynısını yapıyorum :) konuyu açacak yer bulamadığımda buraya açıyorum :)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@bekirişgör
zamanla nereye acılacagını ogrenırz ınsla :)

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
arasam bulamadım böyle konuları tam aradığım konu da vakit yok bayramdan belki biyerlere giderim tek başıma da keyifli olmaz herhalde
[Samanlı dayım, mtb]

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@mustafa genç
pek anlayamadım ama sanırım konunun ıyı oldugunu soyledınz tek olmuyor uzun surusler de

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.058
Bisiklet
Diğer
@kry avs
doğru anlamışsıniz. arkadaş yok arkadaş dahada önemlisi namaz kılmak için kimse kimseyi beklemez. böyle turlara onun için katılmıyorum. Tek daha iyi ne zaman istersen dur sonra devam et

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
botanık guzel ramazandan once gıdıodum ramazan gecsın yıne botanık devam:) arkadasların yazdıkları yerlerde ıyı denemek lazım

Sanberk E

Forum Bağımlısı
Tepki
1.605
Bisiklet
Pinarello
Bursada lütfen dikkatli olun, araç sürücüleri biraz saygısızlar :)

kry avs

Üye
Tepki
13
Bisiklet
Salcano
@Berksan
olurum saolun bunu dıyen 2.kısısınz demek kı var bıseler :)