Bursa'da bisikletle gezilebilecek rotalar?

Tepki
13
İsim
OKAN
Bisiklet
Salcano
Ben her bölgesini adım adım gezdim ama gezmediğim yerler var ise sizlerde ekleyin oralarıda keşfedeyim arkadaşlar OSMANGAZİ BÖLGESİNDEYİM .

Teşekkür ederim sizlere :)

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
Scudo

BağdatlıRuhi

Daimi Üye
Tepki
163
Bisiklet
Bianchi
@AranankanOKAN
Aynen bende bademli yolundan gidiyordum fakat başka yollar varmış bir ara araştırıp deneyeceğim veya Tirilye düşünüyorum. Tirilye yolunda köpek var demişlerdi biraz tedirginim açıkcası.

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan

mywashere

Daimi Üye
Tepki
479
Bisiklet
Mosso
@AranankanOKAN Hazır bursalı birini bulmuşken sorayım mudanya-kestel arası yollar nasıl fazla iniş çıkış var mı ?

BağdatlıRuhi

Daimi Üye
Tepki
163
Bisiklet
Bianchi
@mywashere
Kesteli bilmem ama Mudanya hatırladığım kadarıyla gidişte 2 dönüşte 3km bayır olması lazım %7 eğimli.

• Beğen
Tepkiler: mywashere
Tepki
39
İsim
Serhat G.
Bisiklet
Giant
Benim hoşuma giden yollar ;
- gündoğdu, kurşunlu, mudanya rotası
- barajdan yukarı kelese , ordan hüseyinalan ve uludağa
- emek yağ fabrkasının ordan girişte sıraya 3 köy var.

Tepki
1.982
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@BağdatlıRuhi O namussuzlarla hemen hemen her geçişimde kapışıyoruz :D Onlar bana havlıyor ben onlara bağırıyorum , ama inanın zararsızlar sadece yanlarından yavaş geçmeniz lazım.Rampada tam ideal ritmi yakalıyorum hoop ordan bir havlama mecburen vites düşürüyorsunuz, bu da zaman kaybı demek.Bence tedirginliğinizi atlatıp buraya pedallayın derim , çok güzel doğası var.

Tepki
39
İsim
Serhat G.
Bisiklet
Giant
Onun dışında daha güzel varsa bende bilmiyorum. Yenişehir inegöl tarafı güzel gelmiyor bana oraya gitmiyorum artık. Birgün erenler köyünden sonrasına bakıcam nereye çıkıyor nasıl güzel midir diye.