Bursa'da Bisikletçi Tavsiyesi

Konu, 'Bisiklet Seçimi' kısmında S.Yılmaz tarafından paylaşıldı.

1. S.Yılmaz

S.Yılmaz Yeni Üye

Seviye:
    Merhaba arkdaşlar sonunda ng650 yi alıyorum. Bayramdan sonra İnşallah bir sorun çıkmazsa. Bursa da tavsiye edeceğiniz bir bisikletçi var mı ? Eskilerden kalma bozuk bisiklet mevzuları yüzünden bisikletçilere karşı bir güvensizliğim varda.

2. Sabri Atalay

Sabri Atalay Forum Demirbaşı

Bisiklet:
    Trek
    Seviye:
    Erdinç ALTINÇEKİÇ bunu beğendi.
  3. ctorhan

ctorhan Aktif Üye

Bisiklet:
    Cube
    Seviye:
    aydınmotobike de en son 26 v modeli vardı ama belki gelmiştir

4. yunusemre7737

yunusemre7737 Aktif Üye

Seviye:
    Bence salcano bayisine git peşin al pazarlık da yapabilirsin Ben de eylül ün ortalarında ng 650 alacağım v fren tavsiye ettiler 400 TL ye kadar indirmeye çalışacağım.. Sana da şimdiden hayırlı olsun...

İlginizi Çekebilir

Untitled.png
Herkese Merhabalar, Beylikdüzü yokuşunu merak edenlere, "Bu nasıl bir yokuştur?" diyenlere ithaf ettiğim videyomu paylaşmak istedim. :harika: Videyo Beylikdüzü Florya dönüşü çekilmiştir....
upload_2016-8-24_10-47-32.png
Sistemli çalışmak, gelişmek ve yarışlarda iddialı olmak isteyenler için akıl dolu bir site var. Adı Xert Online Xert Online | Login Baron firması bu siteyi hazırlarken aynı zamanda Garmin Edge...
1-1468594337439-1vrvekqftvdaq-960-540.jpg
Merhabalar, yine güzel mi güzel bir Bike Radar konusu yakaladım ve bunu hemen foruma kazandırmaya karar verdim :) Konu, çok eğlenceli ve hepimize hitap ediyor. Ben, konuyu okurken ve konunun...