bursa'da 25 mart pazar günü için rota fikirleri

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
merhaba bursa tayfası.yine bir pazar günü bizi bekliyor ve herkes kararsız nereye gidelim diye bu yüzden herkesi burda toplayıp ortak bir rota çizelim dedim.arkadaşlar lütfen herkes fikrini paylaşsın.öncelikle her fikirde ortak nokta buluşacağımız yer osmangazi metro istasyonu ve buluşma saatide 9:00 olmalı.

benim fikir ve rotalarım:

1.osmangazi ist-cumalıkızık(ank.yolu üzerinden)-orman yollarından kestel kent ormanı
2.osmangazi ist-beşyol-k.balıklı deresini izleyerek gürsu-cumalıkızık - kestel kent ormanı
3.bir türlü nasip olmayan gölyazı gezisi:)
4.osmangazi ist-yalova yolu üzerinden gemlik-armutlu turu ve aynı güzergahta dönüş
5.osmangazi ist.-elmasbahçeler-demirtaş barajı ve tabiki ordaki ormanlarda doyasıya ekşın:)

evet sizin fikirlerinizi bekliyoruz

Scudo

onsbike

Üye
Tepki
74
merhaba Elman bu hafta yanılmıyorsam Narlıdere de şenlik var. daha önce o şenliğe katılacaktık ama hava şartlarından dolayı ertelenmişti.Fatih te Tonga ya yazmış bu hafta için Narlıdere turu diye benim fikrimi alırsan senin 5 . fikrin fena değil derim

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
4 nomero... süper bir tur olur, tam da aklımdan geçen rota. fakat buluşma saatini biraz daha erkene almamız gerekebilir.(8 mesela)
hatta dönüşü kurşunlu-mudanya üzerinden yapıp yolu iyice uzatmış oluruz...
narlıdere de tırmanış şenliği var ve onur'un dediği gibi onu planlıyordum ama böyle bir aktivite daha iyi olacaktır.(biz bisikletliler için ortam kısıtlı olacak çünkü)
tekrar ve inatla 4 numara diyorum... ama karar size kalmış, Elman araziye patikaya falan girmek istiyordu. yani 5'te olur ama aklım 4'te kalır :D

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
kaptan sen en iisi kendine bi road bike al:)mtb sarmıyo seni belli:Dabi benim gönlüm 5 numarandan yana.ama siterseniz 3 nuamarada olabilir.
yada benim verdiğim fikirlere saplanmadan sizlerin fikirlerinizi de alalım:)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
Narlı dere deki şenliğe gidelim.
Bildiğim kadarı ile yağmur yağsa bile yapılacak.

Fatih le bir 300 km planı kurmuştuk , ilerleyen haftalarda onu yapalım.
Tabi benim boğazlarımdaki şişler indikten sonra.
Felaket durumdayım. :)

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
arkadaşlar o halde narlıdereye gidebiliriz hem şenliğe katılmış oluruz hem de arazi de var bol bol.. şu geçen gittiğimizde çıkmadığımız tepeye de çıkarız. yağmur yağarsa da yakın yani döneriz, olmazsa arabayla falan. bakarız çaresime :D
armutlu turunu düşündüm de hafta sonu yağış olacak gibi öyle olursa çok zor durumda kalırız...

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
tamm arkadaşlar o zmn narlıdereye gidiyoruz.bu arada hojam sana geçmiş olsun iileşmeye bak.ben yağmura bayılırım.ya siz:Dumarım katılı yoğun olur.kısacası haftasonu şenlikteyiz

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
@onsbike

abi mrhb.sende gel haftasonu mutlaka bekleriz dediğim gibi şemlikteyiz

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
evet arkadaşlar herkesi bekliyoruz şenliğe... ya soner hocam hasta adam yener de içer mi hiç, iyileşemezsin sonra :D

şaka bi yana geçmiş olsun, bu durum pazar gelmeni engelleyecek mi??

edit: sabri de şenliğe gelmeye çalışacağını söyledi pazar günü... :)

Soner Sarihan

Forum Bağımlısı
Tepki
8.301
Bisiklet
Cannondale
@ytse_jam

Sevgili Fatih

Orada ben kabanla içerde bile üşüyerek ( ki kolay üşümem ) oturdum kös kös geldim.:eek: Bir arkadaş lost dizisinin devamını getirecekti o sebeple ve ilk kez gittim günahımı alma. :)

1000 mg lık amoklavinler beni 3 günde toparlar merak etme.

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
evet arkadaşlar ''narlıdere volume 2'' turumuzu tamamladık en yakın zamanda fotoları görebilirsiniz bol aksiliklerle süslü turumuz herşeye rağmen süperdi hele o kayalı downhill.nesse yakında fotolar geliyo.katılan tüm arkadaşlara yürekten teşekkürlerimi sunuyorum.
sevgiler saygılar

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
bekliyoruz Elmancım, bu hafta yaşamadığım aksilik kalmadı. Allahın sopası yokmuş :boese157:

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Tepki
70
Bisiklet
Salcano
Abilerim ben resimleri bulamadım.Acaba resimleri siteye koymadınızmı.Bu güzel gezileri inşallah yazında devam ettirirsiniz.Bu gezilere katılmak çok istiyorum fakat haftasonları olan dershanem yüzünden gezilere katılamıyorum.Ama yazın hemen hemen her gezide yanınızda olmayı istiyorum.