Bursa

Yalnız Pedal

Forum Bağımlısı
Tepki
1.057
Bisiklet
Diğer
@Barış TURAN

hedef 150 kişi, ancak şu anki katılım hâlâ 76 da hayal kırıklığı olacak bu tur gibi zaten geleceğim diyenlerin üçte biri gelmez 50 kişi katılsa yine iyi sınav falanmı var da böyle oldu bilemedim normalde 150 yi geçmesi lazımdı.

benim burda paylaşma amacım Samanlı dan Esentepe istasyonu na kadar 14 km tek başıma pedal çeviriyorum sıkıcı oluyor Bir arkadaş olsa yanımda sohbet ederek gideriz zaten amaç bu bisiklet te arkadaş ortamı olsun yine yalnız kaldım.

• Beğen
Tepkiler: Murat Çağlayan 2
Scudo

Murat Çağlayan 2

Aktif Üye
Tepki
35
Bisiklet
Bianchi
@Mehmet D.

Müsait olan herkes bu akşam gelsin toplanıp birlikte gezelim. Hem tanışmış oluruz hem de gezmiş oluruz. Çok güzel olur. Birbirimizin tecrübelerinden faydalanırız. Bursalı herkesi bekliyorum.

@mustafa genç

Valla pazar günü programım olmazsa ben katılrım sana Panayır çıkarım seninle buluşup devam ederiz.

• Beğen
Tepkiler: Yalnız Pedal

Samet K.

Aktif Üye
Tepki
40
Bisiklet
Bianchi
22 haziranda lys edebiyat sinavi var saat 10 da katilim az olacaktir.

Kadir Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Forumdaki bisikletsever bütün dostlara selamlar.

Adım Kadir. 29 yaşındayım. Osmangazi, Zafer Mahallesi'nde oturuyorum. Buttim'de bir havlu firmasında ihracat sorumlusu olarak çalışıyorum. Yaz aylarında işe bisiklet ile gidip gelmeye niyetim var. Kondisyonum iyi Allah'a şükürler olsun :) 10 aydır fitness ile uğraşıyorum, bunun yanında eski sevdam taekwando'ya da yeniden başlayacağım inşallah. Hafta sonları vakit bulduğumda da bisikletim ile gezmeyi planlıyorum. Fotoğraflar kısmında bisikletimin fotoğraflarını paylaşmıştım, buraya da koyayım. Mavi renkte dış lastik, mavi renkte jelli sele, dijital hız göstergesi gibi şeylere ihtiyacım var. Temin edebileceğim tavsiye edeceğiniz yerler olursa lütfen yazın.

(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)
(link)

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
abı aramıza hos geldın . Bende ovaakcadayım . Malzemelrı sevınç bısıkletten alabılıesın uygun fıyatlı ve cesıtlıdır senın jantlar ve vıtesler ıcın de esat ustaya gıtmenı tavsıye ederım .Bursada akord ve vıtes ayarında meshurdur .( SEVINC BISIKLET BESYOL LAMBALARından cırıshaneye dogru 100 200 metre gıdınce sagda ) (Esat ustanın yerı de sevınc bısıkletten sonra dumduz gıdp yol ayrımından sonra sagda kıme sorsan soylerler zaten ) Kadir abı bu arada kask ve eldıven almanı tavsıye ederım yalova yolu mınıbusculer ve kamyonlardan dolayı tehlıke li ) eger gece de kullanıcaksan ısık almanı tavsıye ederım . Abı bı de zafer mahallesınde celık bısıklet var mıs galıba oraya da bır bak ıstersen

• Beğen
Tepkiler: Kadir Şen

Kadir Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Ebubekir, Abdülsamet ve Samet kardeşim merhabalar.

Ebubekir; jantlarda ve viteslerde bir sorun gözükmüyor, zincir ve dişlilere yağlama yapmam yeterli olacak sanırım. Çelik bisiklet evime çok yakın gözüküyor. Vakit bulduğumda gidip bakıcam. Bulamazsam Beşyol'a giderim. Bizim mahalledeki bir bisikletçiden iç lastik aldım, jantlara uymadı. İğne sübap iç lastik lazım bana. Üstelik bir de adam bana artık iğne sübap lastik üretilmediğini söyledi. Halbuki ben internette buldum.

Barış TURAN

Forum Bağımlısı
Tepki
1.990
Bisiklet
Kron
Kadir sen bakma onlara o BİSİKLET USTALARI herşeyi biliyorlar.Sen al internetten kullan.Bir de birçok şeyi kendin yapmaya bak.Akord haricinde hemen herşeyi yapabilirsin.Akord için de Esat USTA Bursa'ya yeter de artar bile.

• Beğen

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@Kadir Şen

Abi Resul'e mi gittin :D Bende seninle aynı mahalledeyim. Ona götüreceğine getir ben bakayım bisikletine emin ol daha çok anlıyorum ondan. İlk aldığım zamanlar verdim bisikleti mahvetti

Aynı işle uğraşıyoruz abi bende Aunde Teknik'te dış ticaret stajyeriyim

• Beğen

Kadir Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
@Barış TURAN

İç lastikleri tamir etmeyi başardım. Delik yoktu fakat sübap kısmı yırtılmıştı, sağa sola çevirince hava kaçırıyordu. Parça koyup japonla yapıştırdım. Dün biraz gezip denedim inme falan olmadı. Şimdilik olmuş gibi duruyor. Ön lastik hafiften 8 çiziyor, jantlara akor ayarı yaptırmadan olmayacak. Esat Usta'nın yerini ebubekir tarif etmiş, bir ara gitmeden olmayacak.

@Mehmet D.

Mehmet, iyi yere girmişsin, orada kalıcı olmaya bak :) Diğer yandan da kendini geliştirmeyi ihmal etme, mutlaka yabancı dilini geliştir.

Zafer Mah. Muhtarlığı'nın karşısındaki bisiklet/motosiklet parçacısına gittim, dükkanın ismini bilmiyorum :) Açıkçası müşterilere karşı tavrını hiç beğenmedim. Hemen hemen bir çok şeyi kendim halledebiliyorum çok şükür. Yalnız jant ayarı hakkında bilgim yok.

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@Kadir Şen

Sen çelik bisiklete gitmişsin abi orası öyle ama fiyat olarak çok uygun :) Abi yabancı dili kesinlikle geliştirmem gerek italyanca ve ingilizce var bende :D

Kadir Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
Süpermiş Mehmet, yabancı dilleri ileri düzeyde öğrenmeni tavsiye ederim, temel düzey pek işe yaramıyor :)

Mehmet D.

Forum Demirbaşı
Tepki
95
Bisiklet
Salcano
@Kadir Şen

ileri düzeye ilerletmeye çalışıyorum :) abi musaitsen gündoğdu ya çıkıyorum şimdi katıl bana

Kadir Şen

Üye
Tepki
0
Bisiklet
Bianchi
@Mehmet D.
Haftaiçi full doluyum. İşten sonra spor salonuna gidiyorum. Eve gidip yemek ye derken saat 9.30 oluyor :)

Tepki
5
Herkese merhabalar.
Arkadaşlar ben yeni merak sardım bisiklet sürmeye. Sanırım enson 15 yıl önce son turları atıyordum ama şimdi tekrar merak sardı 2 gecedir hergün ortalama 40-50 km gidiş dönüş turları atıyorum bursa içi ama tek sorun adam gibi bir bisiklet ve gerekli araç gereç yok bu konuda bursada baba yardımcı olacak arkadaş veya dükkan varmı ?
Birde tek dolaşmak sıkıyor biraz bursa civarında tur atan arkadaşlar banada haber verirseniz sevinirim.
Şimdiden teşekkürler ;-)
e-mail pahemutlu@gmail.com
Tel 0543 215 73 68
Mutlu ÖZTÜRK

• Beğen
Tepkiler: Silivrili

YüzSürKoş

Forum Bağımlısı
Tepki
1.523
mutlu abi aramıza hos geldın ben de bursadayım (link) bu lınkte tur duzenlıyen arkadaslar var yesıl pedal bisiklet dernegı var bursada en aktıf odur gecen pazar mudanya ya gıttıler .her haftasonu turları var salı gunlerı 20yas uzerı turlar var .Parca alımı ıcın sevınc bısıklet var.besyol lambalarından cırıshaneye 100 200 metre ıcerı gırınce sagda parca fıyatları uygundur.yenı bisiklet ıcın mudanyada guven bısıklet var .Bursada en ıyı yardımcı olucak onlardır bence (link) en ıyı sekılde toplarlar sımdıden ıyı pedallamalar