Bursa

clubrich

Üye
Tepki
1
bende varım güzel Bursa'mızı gezmek için
ama artık kararlaştırıp çıkmak lazım geceleri buluşalım

Scudo

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
arkadaşlar valla ben bu hafta bisikletsizim.ama gelecek hafta muhakkak bişiler yapçaz

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
artık tekirdag grubumla bulusmamın vakti geldide geciyor bile sizlere iyi turlar ben tekirdaga donuyorum :)

msd_57

Forum Bağımlısı
Tepki
487
Arkadaslar bursayı ozledim benim okul zamanı guzeldi guzel gezmeler

Ilserde bisikletle gelme hedeflerim arasında ( istanbul - Bursa )

Bi bakarsınız karsılasırız

Mesut Ferhat Akbaş

Aktif Üye
Tepki
25
Bisiklet
Merida
çalınan bisikletim hakkında

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba arkadaşlar geçen hafta yani 9 eylülde bursa carrefourdan bisikletimi çaldılar bursadaki arkadaşların görürlerse haber vermelerini rica edecem ben size bisikletin belirgin özelliklerini yazayım

BİSAN - APENNIN

metalik gümüş, kırmızı alxrims2100 jantlar, rstçapat4 ön maşa, arka attırıcı deore, sigma km saati var ama mekanizması bende, pedalda carpiyer var plastik, 8 cm düz boynuz var "kav" yazıyodu aleminyum, lookin silikon sele var,

gören duyan arkadaşların

ferhatak@hotmail.com
05055755889
05425316926

adres ve telefonlarına bilgi verirse çok sevinirim

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
millet malüm oruç ayını geride bıraktık.bu pazar ilk antremanımıza çıkalım.bi an önce kendimi araziye atmak için gün sayıyorum.arkadaşlar düşündüğüm,1. rota uludağa(hüseyinal'ana) arka tarafatan(orhaneli yolundan)tırmanmak.2.atlas köyü - çalı barajı,3.gündoğdu köyü oradanda burgaza iniş.

farklı rota fikirlerinizi bekliyorum:)

pazar sabahı saat en gec 8:20 de abdal köprüsünde buluşalım

Elman TEMEL

Forum Bağımlısı
Tepki
868
abicim olay şu.
*bisiklet veya acil olmayan bi parça alınacaksa bursa dışı tercih edilmeli.
*acil bi parça lazımsa o zmn irfan şen tercih edilmeli.
*akort ,bakım ,vites ayarı vs istiyorsanız kesinlikle ama kesinlikle esat erdem ESAT USTA
*ismail aydın'dan uzak durun.bizim başımız çok yandı,morallerimiz çok bozuldu sizde yıpratmayın kendinizi.

>>>esat usta bu işin en eskisi,irfanda ,ismailde bu adamın çırakları:cool:
>>>şen'de teker seti ördürüyorum,akort ayarı yaptırıyorum,dünya para veriyorum ve sonuç kaliperlere değen teller.:mad: :boese157:
>>>ismail'le gidiyorum,parça alıyorum adam resmen tok satıcı sıfatıyla karşıma çıkarak benle zorla konuşuyor.(sadece ben değil herkese karşı):boese157:

yani arkadaşlar anlatacak çok şey var.forum ortamında çirkinleşmek istemiyorum.çünkü sinirlerim tepemde:boese157: :boese157: :boese157:

Tepki
13
haklısın bir balata arıyorum yokk bir kadro kulagı arıyorum yokk ama dolar hesabı fatura cıkarmayı biliyorlar nerde hizmet

• Beğen
Tepkiler: Elman TEMEL

Pento

Üye
Tepki
14
Evet,arkadaslar ELMAN'ın söylediklerinin hepsine yürekten katılıyorum.Ama elmancım malesef ki malesef BURSALI olupta hala ESKO'YU (ILYAS ERDEM)tanımayanlar çıkıyor bunlar bide kendilerine bisikletçiyiz onlarla yatıp kalkıyoruz diyorlar.Bu arada yakında çok yakında ESKO'nun tamamen kendi yapımı olan akort sehpalarının resımlerını burda yayınlayacagım. Ondan sonra uyeler karar versın bursanın en ıyı bısıkletçısı hangısı

• Beğen

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Tepki
1.425
@PENTO
Ne alaka şimdi?:rolleyes:
Eskoyu tanımıyorum bende tanımıyorum,tanımak gibi bir zorunluluğum olduğunu da hiç sanmıyorum.tanıdıklarım bildiklerim bana yeter de artar.
BU mesajını dokundurmak maksatlı yazdığını düşünüyorum açıkçası.
Esko kendi alanında başarılı olabilir,bu onun başarısıdır.kimse kimseyi tanımak zorunda değil.

Ediz Tevfik Özgan

Forum Bağımlısı
Tepki
972
Hani keşke tanısaydınız,faydalansaydınız neysede bunlar bide kendilerine bisikletçi diyolar nedemek, çok ayıp çok resmen hakaret hoş ben kendime bisikletçi demiyom ama durduk yerde bu laf da ne? Eğer şaka yaptıydsanız belirtiniz bide Esko nerde kim madem iyi tarif edin öğrenelim yav.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
Elman çok iyi özetlemiş geneli. bir tek esat usta kimdir nedir onu tanımıyorum.
şu "eskoyu tanımayıp kendine bisikletçi diyenler var" lafı da son derece komik. kimse birilerini tanıdığı/tanımadığı için bisikletçi olmaz...

• Beğen