Bursa

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
@baslanhan

size aca bisikleti tavsiye ederim . sonderece teknik ve dostça yardım alabilirsiniz ekenomik açıdan da güvenilir ve sağlam bir arkadaşımızdır ... :) :)

• Beğen
Tepkiler: baslanhan
Scudo

baslanhan

Üye
Tepki
3
yardımlarınız için teşekkürler. forumdan öğrendiğim kadarıyla şen bisiklet demirtaş hamamının aradaymış. Aca bisikletin yerini tarif edebilir misiniz. beşevler çamlıca 'da oturuyorum bana uygun olana uğramam daha rahat olur.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Tepki
1.177
mouse nuzu lütfen düz tutunuz . sağa sola oynatmadan
sağdaki işaretlelme bariyerini tutarak sizden beş mesaj dümdüz yukarıya çıkınız .. işte geldiniz size çok yakın ulaşımı çok kolay :)
heykele gitmeden trafiğe girmeden sorununuzu en ekonomik ve en güvenilir olarak çözebilirsiniz
tabii diğer bisikletcileri tanımıyorum onlarda mutlaka iyidir .
ama bence Aca Bisiklet bir numara

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

baslanhan

Üye
Tepki
3
@Hasan Hakan Koç

forumun yenisiyim ya. aşağı beş pedal yukarı beş pedal valla çömedim şifreyi:) ne güzel hem yakın hem trafik yok muş. biraz daha yardım

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

deutz

Forum Demirbaşı
Tepki
292
@baslanhan

Madem yenisiniz kolaylastiralim biraz:) Suan ben 11.mesaji yaziyorum,Hakan abi size 3. mesaji yazan arkadasimizi onermis

Galiba oyunu bozdum:D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Tepki
763
ben bu aca bisikletin bursanin neresinde oldugunu anladiysam arap oliiim.. yani hayir forumda da o kadar yeni diiliz ya.. hadi neyse :D

enes90

Üye
Tepki
0
bu şen bisiklet nerede yaa???? bugün bisiklet alıcaktım beşyoldaki bisiklet mağazısına uğradım hosuma gitmedi ne sedona wardı ne kron falan bende netten almaya karar werdim yardımcı olursanız sewinirim çünkü bisiklet alıcam kararım kesin 400ytlye kadar

by_cix

Aktif Üye
Tepki
59
eski demirtaş hamamının cadde yönünün karsısında kalıyor oradaki dükkanlara sorarsanız yardımcı olurlar:)

bisikletcanavari

Forum Bağımlısı
Tepki
1.243
Nisan sonu kendisini çok sevdigim ,Adana'da Taşdurmaz gezisini yaptıktan sonra haftasonu turlarını ayrı geçirmedigim Mustafa (Güreş)abiyi işi nedeniyle temmelli olarak Bursa'ya gönderiyoruz (Ne kadar kendisinin gitmesini istemesemde kendi gidiyor naapalım ) Bursa'da hafta sonlarını genelde dağbayır gezi ile degerlendiren teknik sürüşü iyi olan kişiler için biçilmiş kaftan bir gezi arkadaşıdır.Aslında ne desem boş kafasına uygun kişiyle gezecektir tabiki

Herneyse benim başlıgı açmamdaki amacım genel bir degerlendirme yaparak Mustafa abinin oraya gelirgelmez Bursa'daki bisiklet sevenler camiası ile tanışıp kaynaşmasını sağlamak.Yardımcı olursanız sevinirim.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Tepki
393
arkadaşlar "ben de bursadayım" demekle olmuyor. Nerdeyse her hafta geziler düzenliyoruz BUrsa'da zaten forumu takip edenler bilir. Herkesi bekliyoruz, sizler de gelin. görüşmek üzere...

• Beğen
Tepkiler: ikiz ve Nau04
Tepki
1
Merhaba Arkadaşlar
Havalar gün be gün güzelleşiyorr.. şu sıralar (özellikle sabah erken saatlerde)
Bursa --> Trilye , Trilye --->Bursa hattı muhteşem olur :)

Tepki
1
ben şimdilik altıparmak-organize sanayi gidiş dönüş takılıyom. trilye ancak hafta sonları yapabiliyom.....

kcuk_

Forum Bağımlısı
Tepki
180
bursa/karacabeyde bağazında bisiklet icin super yerler var bir ara isterseniz orda pedallayalım fakat bursaya biraz uzak(150 km ) :(

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
işte bir bursalı daha bende bursadayım

alperen_69

Forum Bağımlısı
Tepki
305
Bisiklet
Giant
geziler güzelde tempodan haber verin mesela uzun zamandır gezmyenler tempoya uyabilirmi