Bursa

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
2.879
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
@doğa_dostu

Bursa'da ki Bisiklet gurupları olarak Çanakkale organizasyonuna katılmama kararı aldık. Daha sonrasında başka bir günde Çanakkale şehitliği ziyaret edilecek.

Ceyhun Özkan

Forum Bağımlısı
Başlık
28
Tepki
1.023
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
@cazci
Tirilye sapağından size katılmayı düşündüm ama Cuma günü antrenmana çıktığım için malesef katılamadım, daha doğrusu vücudu zorlamak istemedim.
O yolun rüzgar sorunu var ne zaman Mustafakemalpaşa'ya sürsem giderken enfes ama dönüşte rüzgardan dayak yiyorum sanki :acpsnr:
Çok güzel bir sürüş olmuş, fotoğraflar da çok iyi.Bu arada yelken fikri fena değil gibi :koptum::koptum:

Mad Buddha

Üye
Başlık
0
Tepki
53
İsim
LİDA
Başlangıç
1986—87
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti

Dosyalar

Son düzenleme:

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Başlık
23
Tepki
5.026
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Hava yağışlı sanmayın, şakacı bir bahar akşamındaydık..Dönüşte biraz çiseledi...
IMG-20190409-WA0026.jpg
"Geldin, tırmandın,çayını-sodanı içtin.Birazdan ineceksin, göğsüne gazete koy da öyle in canım kardeşim" pozumuz :koptum:

cazci

Dört Mevsim Pedal...
Başlık
23
Tepki
5.026
İsim
MEHMET CEM SAYGI
Başlangıç
1974—75
Bisiklet
Cube
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bugün B.T.K. çekirdek kadrosu İnegöldeydi.
Şampiyon bisikletçimiz Engin KARABACAK kardeşimize uğrayıp tost ziyafeti çektik...
IMG-20190413-WA0011.jpg
IMG-20190413-WA0002.jpg
IMG-20190413-WA0044.jpg
IMG-20190413-WA0056.jpgIMG-20190413-WA0055.jpg

Ceyhun Özkan

Forum Bağımlısı
Başlık
28
Tepki
1.023
İsim
Ceyhun Özkan
Başlangıç
2000—01
Bisiklet
Scott
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Merhaba.
Dün 2.sini gerçekleştirdiğim bu antrenmanı, havaların güzelleştiği şu günlerde uzun mesafe yapmak isteyenlerin işine yarar diye paylaşmak istedim.Fazla fotoğraf yok, o yüzden kusuruma bakmayın.Halbuki evden çıkarken kendi kendime bugün bol bol fotoğraf çekerim dedim ama :hihi:
Rotayı daha önce geçmiş olanlar zaten biliyordur, anlatmaya gerek yok :koptum: Eğlenceli ve bir o kadar da sınırlarınızı zorladığınız bir rota.Tirilye'den Mudanya'ya kadar olabildiğince yüksek kadans ve ısınma. Bu arada şu yolu Tirilye'ye kadar yapsalar fena olacaktı, akıyor :harika:WP_20190416_08_38_01_Pro.jpg
+Isındın mı abi?
-Hee :koptum:
Tirilye'den İnegöl'e durmadan pedal, kırmızı ışıkları saymazsak tabi ki :) İnegöl'de ufak bir soluklanma, su ikmali ve hatıra fotoğrafı molası.😍WP_20190416_12_26_35_Pro.jpg
Hani yukarıda demiştim ya eğlenceli bir rota diye, heh şimdi en eğlenceli kısmına geldi sıra.Bir süre önce yolları pek bilmeden ve hazırlıksız olarak geçtiğim bölüm bana resmen ızdırap olmuştu, antrenmanı yarıda bırakmayı dahi düşünmüştüm o derece.Bu sefer kendimi psikolojik olarak ta hazırladığım ve nerede ne uzunlukta tırmanış ve iniş var, nerede yol bozuluyor, ne kadar keskin viraj vs. var bunların çoğunu hatırladığımdan çok rahattım.İnegöl'den Yenişehir tabelasını takip ettiğinizde yaklaşık 17-18 km.'lik soğuk asfalt var, ama ne soğuk öyle böyle değil.Taş olsa düşecek 😤 Ayrıca kafadan esen rüzgar, olmakla olmamak arasında sıkışıp kalmış emniyet şeridi-msi- şey, silme geçen tırlar ...
Ayaz tabelasını gördükten sonra bir rahatlama geliyor, çünkü asfalt hiç köy yollarına benzemiyor burada.Jilet gibi, kaymak gibi.
Makine; Oh be, bas abi bas bass!!?
Ben; Dur be oğlum, bi bu kadar daha var 😃
Sırasıyla Ayaz>Karasıl>Çeltikçi>Çardak>(Burada soğuk asfalt tekrar başlıyor)Toprakocak>Selimiye>(Sağlam tırmanışlar var)Yeniköy>(İsmini hiç bu kadar hak eden bir köy görmemiştim :koptum: )Bayırköy>Sölöz>Gölyaka mahallelerinden geçtikten sonra Yalova-Gemlik yoluna bağlanıp oradan da Kurşunlu ve Mudanya üzerinden eve ulaştım sağ salim.
Merak edenler için rota bilgileri.Adsız.png
Ha bu arada,
Teşekkürler Scott 😍

sadi imren

Forum Bağımlısı
Başlık
14
Tepki
2.879
İsim
Sadi İMREN
Bisiklet
Giant
Bravo ayağına pedalına sağlık daha iyisini yapabilirsin kardeşim her şey psikolojik.

• Beğen
Tepkiler: Ceyhun Özkan
Başlık
0
Tepki
8
İsim
Metehan Akpınar
Başlangıç
2014—15
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Şehir - Tur
Herkese Merhaba. Grubumuza yeni katıldım.Bursa Nilüfer de oturuyorum.23 yaşındayım.Mosso Hastasıyım😀.Bisikletim Mosso Legarda 1921 şehir bisikleti. Tanışmak isterim.Herkese iyi pedallamalar😀

amasseia

Aktif Üye
Başlık
0
Tepki
259
İsim
Ali
Başlangıç
1996—97
Bisiklet
Mosso
Bisiklet türü
Yol bisikleti
Bursa Karacabey'den merhaba. 30 yaşındayım. Ara verdiğim bisiklet tutkusu yıllar sonra tekrar depresti ve bisiklet sevdalısi olarak aranıza katildim.

Yukarı Alt