Bursa

Mustafa_Temizel

Daimi Üye
Başlık
32
Tepki
71
Bisiklet
Salcano
Bursa'da Sağlam Ve Güvenilir Bir Bisikletçi varmı?.Şen Bisiklet hariç.He bu arada Şen bisiklete yeni ürünler gelmiş ilgilenenlere duyurulur.

İdris ACA

Forum Bağımlısı
Başlık
134
Tepki
1.452
arkadaşlar şen bisiklete bende uğradım
amoeba bisikletler gelmiş
scud,hussar,vitra,
ha bide sedonalar geldi
maşa olarak suntour axon vardı(şaft borusu alu)fiyatıda 350 ytl civarıydı yanılmıyorsam daha sayamadığım çok malzeme var tabi
bunu lütfen reklam mahiyetinde algılamayın benim hiç bir menfaatim yok bilgilendirme amacı ile yazıyorum
iyi forumlar

baslanhan

Üye
Başlık
5
Tepki
3
elimde bianchi bir bisikletim var, fren, vites vb konularda genel bir bakımdan geçirmek ve bazı sistemleri yenilemek istiyorum. şen bisklet bu konuda nasıldır tavsiye eder misiniz ya da başka bir yer. Ve tabi yerini de tarif edebilirseniz sevinirim. teşekkürler.

Fatih Özgenlik

Forum Bağımlısı
Başlık
33
Tepki
396
şen bisiklet veya gemlik yolundaki aydın bisiklet. pek bir alternatifimiz yok maalesef. diğerleri de daha iyi değildir. tavsiye etsek/etmesek bile başka gidecek yer yok.
bakım için gidebilirsin fakat fiyatı yüksek ürünleri istanbul-ankaradaki bisikletçilerden temin etmeni öneririm.

• Beğen
Tepkiler: baslanhan

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Başlık
52
Tepki
1.187
@baslanhan

size aca bisikleti tavsiye ederim . sonderece teknik ve dostça yardım alabilirsiniz ekenomik açıdan da güvenilir ve sağlam bir arkadaşımızdır ... :) :)

• Beğen
Tepkiler: baslanhan

baslanhan

Üye
Başlık
5
Tepki
3
yardımlarınız için teşekkürler. forumdan öğrendiğim kadarıyla şen bisiklet demirtaş hamamının aradaymış. Aca bisikletin yerini tarif edebilir misiniz. beşevler çamlıca 'da oturuyorum bana uygun olana uğramam daha rahat olur.

Hasan Hakan Koç

Forum Bağımlısı
Başlık
52
Tepki
1.187
mouse nuzu lütfen düz tutunuz . sağa sola oynatmadan
sağdaki işaretlelme bariyerini tutarak sizden beş mesaj dümdüz yukarıya çıkınız .. işte geldiniz size çok yakın ulaşımı çok kolay :)
heykele gitmeden trafiğe girmeden sorununuzu en ekonomik ve en güvenilir olarak çözebilirsiniz
tabii diğer bisikletcileri tanımıyorum onlarda mutlaka iyidir .
ama bence Aca Bisiklet bir numara

• Beğen
Tepkiler: İdris ACA

baslanhan

Üye
Başlık
5
Tepki
3
@Hasan Hakan Koç

forumun yenisiyim ya. aşağı beş pedal yukarı beş pedal valla çömedim şifreyi:) ne güzel hem yakın hem trafik yok muş. biraz daha yardım

• Beğen
Tepkiler: Hasan Hakan Koç

deutz

Forum Demirbaşı
Başlık
51
Tepki
291
@baslanhan

Madem yenisiniz kolaylastiralim biraz:) Suan ben 11.mesaji yaziyorum,Hakan abi size 3. mesaji yazan arkadasimizi onermis

Galiba oyunu bozdum:D

merida

Üye
Başlık
5
Tepki
26
hasan abi neşemizsin abimizsin sağ ol var ol. 3. mesajdaki şahsın dükkanı yok ama açılırsa müşterisi olurum. Hakan abi bu arada sende kaç bike oldu.:D

bikergrrl

Forum Bağımlısı
Başlık
41
Tepki
765
ben bu aca bisikletin bursanin neresinde oldugunu anladiysam arap oliiim.. yani hayir forumda da o kadar yeni diiliz ya.. hadi neyse :D

enes90

Üye
Başlık
0
Tepki
0
bu şen bisiklet nerede yaa???? bugün bisiklet alıcaktım beşyoldaki bisiklet mağazısına uğradım hosuma gitmedi ne sedona wardı ne kron falan bende netten almaya karar werdim yardımcı olursanız sewinirim çünkü bisiklet alıcam kararım kesin 400ytlye kadar

by_cix

Aktif Üye
Başlık
10
Tepki
60
eski demirtaş hamamının cadde yönünün karsısında kalıyor oradaki dükkanlara sorarsanız yardımcı olurlar:)

alperen_69

Forum Bağımlısı
Başlık
49
Tepki
271
Bisiklet
Giant
bende 8 senelik bisiklet meraklısıyım ( sade meraklı çünkü iyi bişey topladım ama daha adam gibi gezmedim 60-70 km anca ) benimde bildiğim sadece şen bisiklet ve aydın bisiklet var ikiside tecrübelidir bu konuda senelerdir bursaya kaliteli malzeme getirirler ama sanırım özel toplama olaylarında şen bisiklette irfan abi ya kendi topluyor yada gözü önünde toplatıyor

sofuoglu

Üye
Başlık
0
Tepki
3
ŞEN BİSİKLET/İRFAN ŞEN: haşim işcan cad no:72/BURSA TEL:0224 223 10 47 CEP 0542 725 15 21 arkadaşlar irfan abinin üstüne bisikletçi tanımam... aydın bisiklet bana sedona sd-761 i en son 930 ytl ye bırakmıştı indirim yapmadı ama ben irfan abiden aynı bisikleti 850 ytl ye aldım.. her konuda çok bilgili çok yardım sever dünya tatlısı bir kişiliği var tavsiye ederim..

• Beğen
Tepkiler: JokerJems
Başlık
0
Tepki
0
ben aydın bisikleti tavsiye ediyorum.orada da düzgün bisikletler topluyorlar.

wert

Üye
Başlık
2
Tepki
0
Arkadaşlar, Bursa'da TREK satan yer var mı?

Yukarı Alt