Bursa

Tepki
4
Herkese Merhabalar,

Ben Bursa'dan Murat. Sonunda benimde bir bisikletim var.:) Anlıyacağınız bu işte yeniyim. :) Öncelikle forum yöneticilerime teşekkür ediyorum. Tavsiyeleri, bisiklet seçme sürecinde çok yardımcı oldu bana ve Salcano Insomnia'da karar kıldım. Henüz kullanmak nasip olmadı çünkü demonte halde geldi elime... Kısmetse yarın servise götüreceğim.

Tekrar teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Daytona
Scudo

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
Selam Adaşım ve Hemşehrim,
Maalesef 15 yıldır doğup büyüdüğüm memleketimden ayrıyım.
Bisikletin hayırlı olsun.
İlk yol tecrübemi Bursa_Mudanya arasında (eski yoldan)yaptığımda henüz 12 yaşındaydım.Daha sonra büyüdük,aşık olduk,yazın hergünü Burgaz'a bisikletle gidip romans yapıyorduk.Hey gidi günler hey.
Bursa'ya İzmir'den selamlar.

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23
Arkadaşlar,bu konuyu açma nedenim Bursada iikamet eden arkadaşlarımızla tanışmak ve yaz aylarına doğru çeşitli geziler düzenlemektir.
Öncelikle Ben Ahmet. 17 Yaşındayım, 7 senelik bisiklet mazim var.

Sizlerde kendinizi tanıtırsanız güzel olacak,eminim..
Saygılar...

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23

abi sen los angeles da bulunuyorsun sanırım
ya memleketimi terkedemem ben çok seviyorum burayı:eek:

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bende aslinda cok ozledim bursa yi.gozumde tutuyo valla...

sana bi sey sorcam kimleri taniyosun bursada ki bisiklet grubundan ?

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23

abi ben bursada hiç bisiklet grubu tanımıyorum malesef
yok ki kafama göre adam,bir uludağ yapamadım içimde kaldı

beverly

Forum Demirbaşı
Tepki
284
Bisiklet
Scott
bursada bisiklet gruplari var.sen daha bulamamissin demekki. f cakmak caddesi uzerinde sen bisiklet var.herkes genelde oralara takiliyo.orda hafta sonlari tura cikmak istedigini soyle.kesin davet ederler...

• Beğen
Tepkiler: Affansen

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
arkadaslar bende bursa'danim. fakat Gemlik'de oturuyorum. arada bursa'ya geliyorum. nicaleus arzu edersen cok da kötü değilsen iki kişi ya da fazlası da olabilir bir dağ tırmanısı yapabiliriz. ?? bende oraya gelsem yalnız cekilmeyecek biliyorum.. en azından gemlik'den gelir seninle buluşur ve beraber cikabiliriz..

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23

olur hocam ben zaten uludağa yakın oturuyorum heykel postahanenin orda evimiz ama sen gemlikten bisikletle geliceksin ve üstüne uludağa çıkacaksın , abi ölürsün ya benim okul Ali Osman Sönmez ATL terminalin orda
gemlikten gelmen zor anca bisikleti bir şekilde getirip öyle çıkmak lazım çünkü yol adamı öldürüyor birde benim hedefim en az Hüseyinalan Köyüne kadar çıkmak (hani büyük çeşme var bilmeyenler anımsar belki)
Saygılar..

ama eğer ben yaparım dersen bana özel mesajla ulaşırsın yaz geliyor zaten:)
Bu arada benim bisiklet parçapinçik yeniden topluyorum birkaç şey değiştiricem:)

Salih Manavoğlu

Daimi Üye
Tepki
492
Bisiklet
Cannondale
tekrar selam.

gemlik'den bursa'ya gelip, sonrasında uludag yapmanın cok sorun olacagini sanmiyorum. sen bisikletini en kisa zamanda hazirlamaya calis zaten havalarda dedigin gibi guzellesiyor.. hafta ici ya da sonunda kararlastirdigimiz bir gunde bulusur cikariz..

ben yukaridaki cesmeyi bilmiyorum, fakat yol araliklarla sertlesiyor, o kadar zaman kaldim fakat bisikletle tam olarak bir sefer bile cikamadim otellerin oldugu muhite..

salihmanavoglu@hotmail.com msn adresim bu oradan da ayrintili konusabiliriz. tabi bisiklete binen diger arkadaslar icinde gecerli.
selamlar
salih

nicaleus

Aktif Üye
Tepki
23

arkadaşım ekledim seni msn'e,adım ahmet.
Detayları msnden konuşuruz ancak bisikleti toplamam lazım ya:D

Tepki
0
SELAM MURAT BENDE BURSA DAN İSTERSEN TANIŞA BİLİRİZ 30 YAŞINDAYIM HAFATA SONRAI BİSİKLETE BİNECEK ARKADAŞ ARIYORUM BENDE AYRICA İKİMİZDE YENİYİZ UYUM SAGLARIZ SANIRIM BURADAN BAN ULAŞA BİLİRSİN HOŞÇAKAL. MERHABA BENDE BURSA DAN ADNAN BAŞDEMİR.30 YAŞINDAYIM 1 YILDIR BİSİKLETE BİNİ YORUM GÖRÜKLEDE YAŞIYORUM BANA BURADAN ULAŞA BİLİRSİN HAFTA SONLARI BENDE BİR TAPLULUKLA BERABER BİSİKLET KEYFİ YAŞAMAK İSTERİM.

orford71

Üye
Tepki
0
Merhaba Arkadaşlar.İsmim Orhan: 32 Vites Peugeot Mountainbike Bisikletim Var.Önünde 2 Farı ,1 Stop Lambası,sağ Sol Sinyali,fren ışığı,walkmeni ve Hoparlörü,cep Televizyonu,Ön Ve Arkada Bagajlığı,km Var,geniş Motorsiklet selesi Var,2 Adet Anahtarlı Kiliti Var.bisiklet Gezileri Ve Yarışlarına Katılmak İstiyorum.

behcetatinc

Forum Bağımlısı
Tepki
1.267

Öncelikle aramıza hoş geldiniz. Vites sayısında bir yanlışlık olabilirmi. Eğer eminim diyorsanız bir resim eklermisiniz.

ulas

Forum Bağımlısı
Tepki
9.754
Bisiklet
Geotech
Vites dogru olabilir...
Bazı ön aynakollar 4 lu olabiliyor (Eski Tip) Arka ruble de 8 li ise 32 viteli olabiliyor. Uyum sağlamamıştır büyük bir ihtimal. Genelde kırsal kesimlerde vites sayısını arttırmak için bu tip yöntemlere başvurulur.
Bir kaç resim alırsak çok daha güzel olur. Ben en çok motosiklet selesini merak ediyorum haa bir de iki adet kilidi :)

HaliliOzturk

Forum Bağımlısı
Tepki
7
Bisikletinizin mümkünse bir fotoğrafını görmek isterim gerçekten. Tam teşekküllü bir alet sanırım :). Ancak bu kadar çok aksesuar varken bisikletinizle yarışmayı düşünmeniz hem zor hem de tehlikeli olabilir. Bir tartsanız, İyi bir dağ bisikleti 11-12 kg. sınırının altındadır. Yarışmayı düşünüyorsanız bu değerler sizin için önemli olmalı...

A.Bülent Yamaner

Forum Bağımlısı
Tepki
309
Bisiklet
Scott
Değerli Bursalı bisikletçiler,
Önümüzdeki günlerde ülkemizin çok önemli turizm merkezlerinden biri olan uludağ'a bir gezi planlamayı düşünürseniz Ben ve birkaç arkadaşım İstanbul'dan katılmayı çok isteriz. Bu konuda program ve güzergah belirlemeyi size bırakıyoruz. Özellikle dağ bisikletine binen arkadaşlar zaten yol ve rotayı çok iyi biliyorlardır, bizlerede burayı gezip görmek fırsatını verirlerse çok memnun olacağız. Çabalarınız için şimdiden teşekkür ederim.
A.Bülent Yamaner