Bursa - Yalova - İzmit - İstanbul Turumuz; 2. Gün: 26 Mart 2016

Bisikletli Gezgin

Forum Bağımlısı
Başlık
786
Tepki
6.103
İsim
Mustafa
Bisiklet
Sedona
2. Gün: Yalova - İzmit - Körfez

Yalova'dan sabah ayrılıyorum. Hava kapalı ve yağışlı... Tabi bu durum beni durdurmuyor. Pedallamaya devam...

28.JPG

29.jpg

30.jpg

31.jpg

Altınova'da su almak için markete girdiğimde İzmit'li bisikletçi Yakup Abimle karşılaşıyorum. İkimizde çok şaşırıyor ve seviniyoruz. Dünya küçük...
32.jpg

35.jpg

37.jpg

Bisikletim nasıl görünüyor...

38.jpg

39.jpg

İzmit'te kırılan jant telimi yaptırmak için şehrin ünlü bir bisikletçisine gidiyorum. (Şu an adı aklıma gelmedi.) Burada adetmiş! Müşteriyi dükkana bile almıyor. Bende zaten üşüdüm deyip dükkana girdim. Kırılan teli değiştirmektense çember değişecek diyor. Bende dükkandan çıkıyorum. Sonra'dan öğrendim aslında akortuda çok iyi yaparmış ama ben yoğunluğuna denk gelmişim öyle demiş İzmit'li arkadaşlara... Bu arada aynı sorunu Ankara'ya döndüğümde yaptırdım... Kısacası İzmit'ten bir yemek yedikten sonra Körfez'e devam ediyorum...
41.jpg

43.jpg

45.jpg

46.jpg

Bugün Körfez Öğretmenevi'nde konaklıyorum... Odalarda iş yok ama ortam güzel... Fiyatıda uygun...

47.jpg

Altınova'da karşılaştığımız Yakup abi sağolsun Körfez'e ziyaretime geliyor. Lafın belini kırıyoruz...

upload_2016-5-18_14-16-15.png

1. Gün: Bursa - Gemlik - Yalova
3. Gün: Körfez - Gebze - İstanbul

Dosyalar

Cüneyt HOCAOĞLU

Forum Bağımlısı
Başlık
22
Tepki
1.493
Bisiklet
Trek
Yakup kardeşimizle, Geçen sene Kuruluştan Kurtuluşa turundaydık selam olsun. Mustafa kardeşim seni ayrıca tebrik ediyorum yağmur falan seni durdurmamış torbayı sırtına geçirmişsin tebrik ediyorum. Ayaklarına sağlık.

Yukarı Alt