BURSA Mudanya Turu

mustafa özkan

Daimi Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
Arkadaşlar 12 temmuz 2009 da Bursa Mudanya'ya tur planlamayı düşünüyoruz.Saat 08:00de KENT MEYDANI'nda buluşçaz.Katılımlarınızı bekliyoruz...:)

• Beğen
Tepkiler: erkanterik
Scudo
Tepki
75
@mustafa özkan

bir aksilik cıkmassa seve seve katılırım...... e-mail:tugkan0330@hotmail.com

arif sarı

Aktif Üye
Tepki
61
süper olur :D beni yolda koruparkın oradan alırsınız olurmu:) birde o tarihi beklemeden biraz daha oncesinde bi tur düzenlemeyi düşünen kimse varmı :D

mustafa özkan

Daimi Üye
Tepki
39
Bisiklet
Carraro
facebook ta bursa bisiklet topluluğu diye bi grubum var arkadaşlar istersenız katılın ayrıntıları oraya yazarım..

• Beğen
Tepkiler: erkanterik

Dinçer ÜNSAL

Forum Bağımlısı
Tepki
466
Bir aksilik olmazsa bende koruparkın ordan katılabilirim.
Mudanya yolunda 3 büyük rampa vardır.Ama tempolu çıkılırsa sorun yaratmayacaktır. Korupark mudanya arası 20 kmdir.

arif sarı

Aktif Üye
Tepki
61
arkadaşlar son anda yapılan bi planla bu sabah 8de yola cıkarak yunuseli-gündogdu köyü-kusunlu-gemlik-küçük kumla-gemlik çarşı içi-dürdane bayırı güzergahını izleyerek saat 17de geri döndük ortalama yol 120km 7 saat civarı sürdü molalar bu süreye dahil değildir :) haftayada bi aksilik olamazsa uludağa cıkmayı düşünüyoruz niyeti olan haber versin :)

murat16

Aktif Üye
Tepki
152
Bisiklet
Sedona
Aah,ahhhh! Şimdi orada olsam eski günlerin hatırına ben de katılırdım.
Sene 1978,İlkokul 5. sınıftayım.Cinderella marka bisikletimle abimle beraber ilk ciddi turumu o güzergahta yapmıştım.(Bağlarbaşı-Mudanya) O yıllarda yeni yol henüz açılmamış,Emekköy yağ fabrikasından devam eden eski yoldan gitmiştik.